короткопамятна• 12 августа 2024
Полтава. Нужен врач
Детский ортопед травматолог. Проверить на сколиоз. Куда обратиться?
короткопамятна
• 13 августа 2024
Ответ дляФрикаделька
Ребенок или взрослый? Медион Кидс,если ребенок или в Мій лікар
Медіон нет записи на сейчас
Попа как у Кардашьян• 13 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Медіон нет записи на сейчас
На зараз ніде не буде. До Бойко можете спробувати сходити на Раїси Кіріченко.
Фрикаделька• 13 августа 2024
Вашій дитині два роки? Ситуації з ортопедами не знаєте?
Якщо реально важкий випадок , то в обласну лікарню.
Шапран в Мій лікар приймаж ще
короткопамятна
• 13 августа 2024
Ответ дляФрикаделька
Шапран в Мій лікар приймаж ще
Моїй дитині 12 років. Я живу в Польщі. Чого я повинна знати ситуацію з ортопедами?
Фрикаделька• 13 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Тоді про яку Полтаву мова? Нащо випитувати. Якщо ви там останні 12 років. Бо 20 років точно ситуація не мінялась. Але зараз хоч приватні прийоми
короткопамятна
• 13 августа 2024
Ответ дляФрикаделька
Удалено администрацией...