Ширли-Мырли• 12 августа 2024

Стоматологи, підкажіть будь ласка, по цьому знімку

Тут добре поліковані канали чи є гріхи?
Після лікування пройшло 3 дні і почався дикий біль, температура, набряк, вже четвертий день. Німесил не дуже допомагає. Інший лікар побачив страшне, а ті хто лікував заперечують.
Позитивна• 12 августа 2024
У Вас имплант стоит?

Белоснежко• 12 августа 2024
Ответ дляПозитивна
У Вас имплант стоит?
Похоже на то)
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляПозитивна
У Вас имплант стоит?
То інший зуб) Так, там імплант. А лікували сусідній
Позитивна• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Я не лікар, але сама тільки завершила переліковування каналів після чудо-лікарів.
Що кажуть лікарі?
ДаЗдраПерма• 12 августа 2024
Схоже на шмат зламаного інструменту в каналі.
60 метрів сметани• 12 августа 2024
Басичка стоматолог, других здесь не знаю.
Белоснежко• 12 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Мне тоже так кажется
60 метрів сметани• 12 августа 2024
Попробуйте к кому-то ещё обратиться, чтоб точно сказали. Если болит, скорее всего что-то не то, но то что они не признают свою вину - это ненормально
Морковку дай• 12 августа 2024
Ну, якщо у вас набряк, запалення і температура, то значить недочистили вам канал, там може бути гній. Ще, коли канал під кутом, то може голка зламатись і застрягти. Це мені так мій стоматолог роз´ясняв, може саме це у вас і сталось. По знімку нічого сказати не можу, бо не розумію, вам точно до іншого лікаря треба

ДеньгиНеСдаю• 12 августа 2024
Автор, я не стоматолог, але була після стоматолога з високою температурою, закінчилось все виламуванням шматків щелепи. Не затягуйте, ідіть до іншого стоматолога
Бабця в мештах• 12 августа 2024
Там кусок голки у вас
Вишнёвая Леди• 12 августа 2024
Я не стоматолог, але маю проблемні зуби.
Бачу зліва частина заповненого кореню - або не запломбували канал, або нерв не дочистили і не запломбували канал? По центру таке враження, що щось обламалося? Це і не пломба, і не штифт. Далі взагалі пустота до пломби. На мій погляд, у вас явно накосячили з зубом.
На форумі є два стоматологи, Басина жінка і Alex Kri (можу помилитися) чоловік, вони часто коментують. Дуже цікаво почути їх коментарі.
Alex_Kri• 12 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
По этому снимку достаточно тяжело что-то понять
Ацетилсалициловая кислота• 12 августа 2024
Ничего не видно, если честно
На в скидку, странно он как-то пролечен
Вишнёвая Леди• 12 августа 2024
Але ж видно пустоти там, де їх бути не повинно.
І що це за ’стовпчик’ по центру? Це інструмент обламався чи лікар так роздовбав сам дупло і запихав пломбіратор? І чому далі пустота вгору до пломби?
Я ніколи не бачила такого, як у автора.
Якби не імплант поруч, подумала б, що з Алі експреса замовили набори і самі собі пломбують, чесно.
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляAlex_Kri
Інший лікар сказав що пробито канал до краю зуба, ще 1,5 мм і був би пробитий зуб наскрізь до ясни. І здивувався чому саме тоненький канал готували до штифта, а не широкий. Тепер говорить що коронку якщо і поставити, то довго не простоїть, зуб зломається в місці де тонко ( біля краю). По суті грозить видалення. Дав час почекати, якщо біль не пройде, то видаляємо( Якщо пройде то ставимо тимчасову і чекаємо, але розуміємо що коронка може бути не надовго((
Як на Ваш погляд🙏?
Alex_Kri• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Як на Ваш погляд🙏?
Разрешающая способность фотографии рентгена не позволяет нормально все оценить. По рисунку корень истончен. Если он цел, то не так это и страшно, но использовать этот канал для штифта не стоит. А оценивать лучше на КТ
Вишнёвая Леди• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Як на Ваш погляд🙏?
Щось у вас лікарі чудесаті якісь... А що заважає вашому лікарю зробити вкладку в зуб і потім коронку?
І навіщо гнати штифт в вузький канал?
Для коронки головне стан коренів. Якраз зараз теж коронку ставлю.
Позитивна• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Як на Ваш погляд🙏?
Мені так одного разу під час чистки каналів зламали корінь.

автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Я ніколи не бачила такого, як у автора.
Це перелікування. Зняли стару коронку, типу почистили канали, бо було погано почищено і підготували до штіфта. Тепер говорять, що було ж погано почищено під старою коронкою, був запальний процес, тому болить так. Ну єрунда повна. 14 років носила ту коронку і не боліло нічого.
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляAlex_Kri
Вони запропонували зробити КТ щоб довести свою правоту. Йду завтра. Але в них якийсь формат файлу (перед лікуванням теж робили кт), що я його не можу відкрити, формат називається 7z.
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляПозитивна
О Боже( Співчуваю
Якось вирішили, щось виправили чи компенсували Вам?
Alex_Kri• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
это архив, его надо разархивировать, а там настоящий файл и программа для его просмотра должна быть
Вишнёвая Леди• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
У вас якось дуже дивно запломбовано канали. Цілком може бути, що була інфекція, а вам закрили все пломбою і тепер немає виходу, закупорено все. Тому і болить. Вам хоч розпломбували канали? Відкрили зуб? Мають розпломбували і або ліки покласти, або ультразвуком лікувати.
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляПозитивна
Що кажуть лікарі?
Ті що лікували запевняють що все ок. Інший лікар побачив пробитий канал до краю зуба. Тепер каже коронка може триматись не довго і зуб може зломатись в точці, де тепер тонко.
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ для60 метрів сметани
Я звернулась до іншого. Він пояснив що не ок.
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Співчуваю, уявляю що Ви пережили
Зараз все добре?
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Так, точно накосячили(( А так було все пафосно, під мікроскопом, цінник космос. Не хотіла економити після неприємного досвіду. Щось нещастить з зубами чи лікарями(
автор Ширли-Мырли • 12 августа 2024
Ответ дляAlex_Kri
Це напевно професійна програма, яка не всім доступна?
Alex_Kri• 12 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
архив обычный, должен открываться практически на любом компьютере. А внутри уже должна быть профессиональная программа, которой надо уметь пользоваться