Поділиться, будь ласка, інформацією щодо навчання англійської online для дитини 5ти років. Якщо є власний досвід, поділіться, будь ласка!
Ответ дляEstetka
Моя молодша дочка займається з вчителем онлайн. У маленькій групі 3-4 дитини. Заняття 30 хвилин 2 рази на тиждень. Доньці подобається.
Але я з нею і раніше займалася, то їй легко.
Наш хлопчик має базу англійської, знає багато слів. Зараз шукаємо вчителя або мовни курси/школу. Якщо можливо та доречно, можете дати контакт вашого вчителя. Буду дуже вдячна! Мій телефон 050 359 14 98 - є вайбер та тг.