Невловимий Джо• 13 августа 2024

Я в 37 почала впісюватись при чханні. Захворіла і пчихаю часто

І помітила що все.. не тримається моча
Та не реву я• 13 августа 2024
До лікаря

Милота• 13 августа 2024
Мені допомогають заняття фітнесом. Погугліть. Деякі вправи можна виконувати вдома
фан L.O.S.T.• 13 августа 2024
Удалено администрацией...
ВундерКИНГ• 13 августа 2024
Возможно у Вас опущение матки или других органов малого таза, чтобы это выяснить, обратитесь к врачу и пожалуйста не занимайтесь самолечением, потому что не зная причины, можно усугубить состояние своего здоровья.
Милота• 13 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
Забембали ви своїми тролями.
Така проблема є у багатьох жінок. Але про це незручно говорити.
Вільний митець• 13 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
Не зарікайтеся. Не знаєте, що з вами завтра буде
Стрекоза любви• 13 августа 2024
Потрібно згрупуватися і ноги піджати. Не дякуйте))))
Але загалом, краще до лікаря.
ВундерКИНГ• 13 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
Зачем Вы так, такое впечатление что какую то Вашу тему не заметили или мало обращали на Вас внимание в комментариях.
Вы это Вы, не королЭва, звиняйте.
Такие ситуации как у автора, случаются у многих женщин, так что по поводу ’тролль’ Вы написали мимо. Всего хорошего Вам.
Мати тріля• 13 августа 2024
Моя мама вирішила цю проблему вправами для м´язів тазового дна, а їй 62 роки. Загугліть, можливо і Вам допоможе. Але вона до цього ще провела діагностику, щоб виключити інші проблеми.

Небоброїдка• 13 августа 2024
Вправи Кегеля.
Вічний двигун• 13 августа 2024
Скоріше за все слабкість м´язів тазового дна. Я брала курс у Наталі Музики, можете пошукати в Інстаграмі
Оскорбляю всячески• 13 августа 2024
Ніколи такого не було, але захворіла ковід і такий кашель що ходжу з прокладкою. Але кашель жесть, вивертає просто