Рецепт побачила в Ектора.
В мене правда не було круглого лавашу, але це мега смачно
Kristal2013• 13 августа 2024
А если взять тарелку по размерам сковородки, то можно с лёгкостью сделать из квадратного лаваша круглый. Не благодарите...
Ответ дляKristal2013
Для чого?
jannjann77• 13 августа 2024
Ответ дляKristal2013
Достаточно крышки от сковородки
Ответ дляrybka21
берете продукти, що поєднуються за смаком, завертаєте їх в лаваш.
ось вам і ’рецепт’
Суть в тому що в середині омлет з сиром
Ответ дляLove_Love_Love_
Суть в тому що в середині омлет з сиром
ну то покладіть всередину омлет з сиром
в мене лаваш завжди є в наявності, саме для швидкого приготування, коли нема часу або ліньки готувати. всередину можна покласті і омлет з сиром, і омлет без сиру, і шинку, і овочі, і зелень, і м´ясо...
Ответ дляrybka21
ну то покладіть всередину омлет з сиром
Ну поклала, при чому тут те що у вас завжди є? Дивний коментар
Ответ дляjuli344
Я не смогу так яйцо пожарить . Обязательно порвется
Треба притиснути зверху лавашем і не порветься