ДелайКак_Я• 13 августа 2024
Как приготрвить баклажаны без обжаривания ленты?
Хочу нарезать на ленты и в микре, например или на сухрй сковородке можно? Но на сухой, наверное, они будут ломкие и не скрутятчя потом? Хочу потрм капушку майонеза и помидор.
мегамоСГ• 13 августа 2024
Я готувала на гриль-сковорідці. В мікрохвильовці теж можна, але не перетримати, бо будуть печені.
Трактор Віка• 13 августа 2024
Без масла они совсем не такие. Я себе в микроволновке диетические делаю
Я вся ваша• 13 августа 2024
Тільки шкірку раджу знять - вона може завадити вам скрутити нормально. Я б запекла на протвені в духовці, але все ж збризнула в крапелькою олійки
КонхфЭдкаТузик• 13 августа 2024
Я роблю в духовці на деку, стелю пергамент і на нього язички викладаю. 10-15 хвилин і всьо готово. Потім сир з часничком і рулетики кручу.