Кусман Сиру• 13 августа 2024
Питання до нотаріусів. Померла людина в Польщі, є свідоцтво про смерть
нема довідки про причину смерті, чим регламентується її обов язковість при відкриті спадщини по заповіту?
Метелики на душі• 13 августа 2024
Пошукайте іншого нотаріуса. Немає вимоги відкривати спадщину при наявності довідки про причину смерті. Нотаріус перестраховується.
Кусман Сиру
• 13 августа 2024
Ответ дляГолубая фишка
Не було такої вимоги у мого нотаріуса
А в якому місті нотаріус,мені Київ потрібен?
Голубая фишка• 13 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Київська обл
ЖаннаНеАгузарова• 13 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Если ничего не изменилось, то нотариус должен быть по месту регистрации умершего.
Мамина квіточка• 13 августа 2024
Такої вимоги немає. Повинно бути свідоцтво про смерть. Якщо іноземною мовою, звертайтесь до перекладачів. Ну, і краще до іншого нотаріуса. Цей трохи дивний)