Київ,де Ви купляєте дівчатам щось типу туфель, лоферів? Була в декількох магазинах,немає геть нічого,а з інтернету не варіант бо завжди пролітаємо(((
Буду дуже вдячна за рекомендацію магазинів❤️
Туся муся• 13 августа 2024
Обійшли купу магазинів, почали з інтертопа - нічого не підійшло. Врешті пішли на базар за вишиванкою (купую у однієї жінки) і там поруч неочікувано купили взуття донці- підлітку.
Эт вернячОк• 13 августа 2024
В том году купили в Сток-чобиток, в этом еще не заходила туда, дочка все больше в кроссовках. Фирма Лонза, они есть в разных магазинах, есть и фирменные в ТРЦ.
Ответ дляТуся муся
Я вже голову зламала,в інтернеті купа гарного,в магазинах якийсь жах
Туся муся• 14 августа 2024
Ответ дляKarnelian
Саме так. Але без примірки я не купую, бо в доньки високий підйом і є ще особливість.
Туся муся• 14 августа 2024
Ответ дляGleva
Здайте точку з вишиванками будь-ласка
Дарницький ринок (біля Дарницького вокзалу)
Точка поруч з туалетом (туалет як орієнтир). Там у продавчині 3 чи 4 палатки - дитячі, чоловічі, жіночі, сукні вишиті. Ціни гарні - за 500-700 грн можна купити