Сегодня я не я• 13 августа 2024

От, що не кажіть, а він талантіще!

І це я не про Вітю равлика, а про Данилко
Рочків мені не мало, щось так мені взгруснулось і вирішила згадати старі шоу передивитися, найбільш що мені запам´яталося з українських тих років, то СВ шоу. який же все ж таки Данилко талановитий, майстер імпровізації, харизматичний, дуже цікаво за ним спостерігати саме в розмові , не пісні .
Соня-сонятко• 13 августа 2024
Поїзд їде - воно лізе (с))

Грамотний хвіст• 13 августа 2024
Талантливый. Этого не отнять.
Додекаэдр• 13 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Поїзд їде - воно лізе (с))
Цирк на дроті
Тракторні війська• 13 августа 2024
Да, он молодчина. Один из тех в нашем шоубизе, кем реально можно гордиться.
Та_все_ок_будет• 13 августа 2024
Талановитий, але сценічний гумор має свій строк.
СВ шоу вже давно неактуально.
Поностальгувати можна, сміятися вже ні.
Веселуха Муха• 13 августа 2024
Геля теж не промах, гарна.
GaleTTa• 13 августа 2024
Ой,он вообще человечище. Очень добрая энергетика. Я его интервью все пересмотрела с огромным удовольствием.
А сценки его ранние это бомбяу. ’Поїзд їде, воно лізе’, Що воно воняє? ’Вера сделай мне больно. Меня долго просить не надо, завтра по повестке иду’😂

Асталависта бэйби• 13 августа 2024
Гоголь-моголь наколоти,от тобі і сладкий стол...
Цікавий писочок• 13 августа 2024
Так, він геній нашого часу. Я захоплююсь ним, мені 41 і він для мене завжди цікавий.
Нічого не слухаю на кухні, лише Сердючку, знаю всі його твори напамʼять.
Я на хвилинку• 13 августа 2024
Хочу чаю, аж кончаю (с).
Ще ніхто так точно не міг передати моє бажання випити чаю. Кожного разу пригадую, як нападає оте ’хочу чаю’.
автор Сегодня я не я • 13 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
СВ шоу вже давно неактуально.
Поностальгувати можна, сміятися вже ні.
А от Ви перегляньте, правда , посмішка буде ) так , не актуально і гості більшість рос співаків, Але смішно. В нього такий, не тупий плоский гумор
Цікавий писочок• 13 августа 2024
Ответ дляСегодня я не я
Який же він! Це справжня зірка, актор і надзвичайно розумна людина.
Міні-бікіні• 13 августа 2024
Последний бобик в РОВД.
Emm11117• 13 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Поїзд їде - воно лізе (с))
Мужчіна с вєрхнєй полкі, або спрячте ваші ногі або будем шото рєшать
Аnnеt• 13 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Поїзд їде - воно лізе (с))
’Яка сім´я - таке і сонечко’
’Нєсіте розову миску!’
’Ехали студенти на зелёном дизеле, так наелись казённого гороху..... поезд чуть з рельс не сойшов’
Zelenkа• 13 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Талантливый. Этого не отнять.
І при цьому адекватний.
Любви вам!• 13 августа 2024
У нього дуже специфічний характер, важка людина. Але це мабуть всі люди з гумором такі. У Чарлі Чапліна важка доля була.
автор Сегодня я не я • 13 августа 2024
Ответ дляАnnеt
’Яка сім´я - таке і сонечко’
’Нєсіте розову миску!’
Про сім´ю і сонечко,прям дуже влучно сказано
Аnnеt• 13 августа 2024
Ответ дляСегодня я не я
у меня кассета была с записями его концертов, качество звука кошмар, но по кругу слушала и не надоедало.

ЧорноброваЯ• 13 августа 2024
Лида, Лида, Боже, Боже! По чуть-чуть!
Обожаю Данилко!
Вишнёвая Леди• 13 августа 2024
А мне он нравился ещё в мюзиклах.
Соня-сонятко• 13 августа 2024
Ответ дляАnnеt
’Яка сім´я - таке і сонечко’
’Нєсіте розову миску!’
Про миску щось смутно пригадую, але не пригадаю) Треба таки передивитися)
Вельми шановна• 14 августа 2024
Устрици ела Я(с)
Аnnеt• 14 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Столічна штучка• 14 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Поїзд їде - воно лізе (с))
Яке сімпатішне шото)))
Зделай мнє больно! Я і здєлала!