14 августа в 09:44

Хочу зробити такий домік до вже існуючогр ліжка питання

Дівчата може хтось мені дасть пораду. Є ліжко. Дочка хоче зробити такий собі домік фото додам. Питання от в чому. Я не хочу прикручувати його до ліжка, а щоб був окремо сам по собі.
Який брус краще брати 3*3,4*4,5*5 . Чим його краще обробити фарбою чи маслом(яким?)
Довжина бруса максимум 2м більше в машину не влізе. Тому ще питання ліжко більше ніж два метри( матрас 80*200). Хотіла зробити ширше ніж ліжко. Але воно ж мабуть не буде просто стояти на 4ніжках? Тому думаю одну сторону з´єднати знизу. Тоді не вистачає довжини на всю довжину ліжка зробити так з двох сторін. Чи буде конструкція міцна якщо я так зроблю буквою П , з´єднавши знизу, і буде трохи не на всю довжину ліжка.
На пів ставки 14 августа в 09:45
Мені лише при погляді стало важко дихати...
автор Распутница 14 августа в 09:46
Ответ дляНа пів ставки
Чому?
Стриптизерка 14 августа в 09:46
Як загон для лошадей
На пів ставки 14 августа в 09:48
Ответ дляРаспутница
Чому?
Ну а для чого він? Щоб затримувати рух повітря біля сплячої людини? Чи ліжко буде на вулиці і то дах від дощу?
автор Распутница 14 августа в 09:51
Ответ дляНа пів ставки
Там немає даху. Зверху можна кинути тканину щоб сховатися наче в палатку. Дочка любить дитячі палатки але вони для неї вже замалі.
На пів ставки 14 августа в 09:52
Ответ дляРаспутница
Так тканина і затримує повітря. Але вибір ваш і дочки.
Моторошні троянди 14 августа в 09:52
Курятник якийсь.
Форточка 14 августа в 09:52
Я из вашего описания задумки ничего не поняла, но таких кроватей полно, хотите - делайте,
А то тут началось уже, лошади, воздух🙄
Спілий баклажан 14 августа в 09:54
З досвіду - жарко, дихати важко, пилозбірник, прибирати важко. Дитині вистачить на пару тижнів.
автор Распутница 14 августа в 09:54
Ответ дляНа пів ставки
Дитині подобається такі будинки і палатки. Сама робить, закидає простирадло. Питання було не робити чи ні. А поради щодо міцності конструкції. А тут поради як завжди яких не просили.
Все знаю від і до 14 августа в 09:55
Нет категорично
автор Распутница 14 августа в 09:57
Ответ дляФорточка
А то тут началось уже, лошади, воздух🙄
На фото ліжко і є домік єдина конструкція. В дочки є ліжко. А домік я хочу зробити окремо. Але не прикручувати до ліжка брус. Тобто він буде стояти над ліжком сам по собі. Зробити дах з 4ніжками. Це не надійна конструкція. Тому і питаю якщо з´єднати знизу тільки 3сторони буквою П чи достатньо міцна конструкція вийде. І чим краще обробити брус фарбою чи маслом. Я такого ніколи сама не робила тому і питаю.
автор Распутница 14 августа в 09:59
Ответ дляСпілий баклажан
Моя ставить дитячу палатку, на матрас і так спить. А от в ній дійсно там тканина жах і вона маленька то дихати дійсно важко але вона не дозволяє прибирати їй подобається. Тому і хотіла зробити велику конструкцію і якусь легшу тканину.
автор Распутница 14 августа в 09:59
Ответ дляВсе знаю від і до
Нет категорично
Я не про це питала ...поради із серії не по темі як завжди
Файно Замало 14 августа в 10:01
Так, буде добре)як дві літери П і знизу між собою зʼєднуються
СкокоМнеДадите 14 августа в 10:03
Ну як вам жінки зможуть дати таку відповідь? У вас що в оточенні чоловіків немає щоб допомогли? Пошукайте столяра тоді, щоб хоч проконсультуватися як краще зробити!
все по ГОСТу! 14 августа в 10:05
Як на вашу уяву ця додана конструкція може бути міцною?
Ліжко сунеться - цей дах на голову?

Це ж не макет. А ліжко Для Дитини. Вони і руками хапаються за опори, і лізуть вверх, і висять схопившись за дах
Фізик-ядерщик заочно 14 августа в 10:08
Мне кажется проще купить такую кровать.
Фенте Фря 14 августа в 10:08
Зробіть по схемі як на фото. Можливо треба буде зафіксувати 2 вертикальні стійки до стіни на пару дюбелів і буде надійна і міцна конструкція.
ЛижТолько 14 августа в 10:11
Не слухайте інкого і робіть так, як вам підказує серце. Якщо донька любить подібне, то робіть їй на радість. Шукайте майстра і з ним радьтесь, а краще із кількома, аби послухаті різні думки і обрати краще.

ПиСи я також люблю подібне з джитинства. Місце, де можна сховатись, коли хочеться побути наодинці. Одним словом робіть і нікого, окрім донечки не слухайте!
Та не реву я 14 августа в 10:11
Дуже дуже вумна 14 августа в 10:13
Автор по поводу бруса.
Я лично делала уличный туалет из бруса 5*5 получился очень тяжёлым. Вся конструкция практически неподъемной.
Я б на вашем месте делала 3*3. Но пойдите в магаз, где продают такие кровати и измерьте длину самой кровати и посмотрите как они соединяют брус. И какой брус толщины.

Ну и вы спрашивали за длину 2 метра. Брать брус двухметровый.
автор Распутница 14 августа в 10:15
Ответ дляДуже дуже вумна
Автор по поводу бруса.

Дякую за пораду. А питання якщо ви звісно розумієтеся, якщо брус шліфований його обов´язково обробляти чимось? Фарба, масло. Чи можна так залишити?
Дуже дуже вумна 14 августа в 10:19
Ответ дляРаспутница
Покажите какая у ребенка кровать.

Если делать этот домик вокруг кровати, не будет это выглядеть все колхозом?

Если соединять 3 стороны буквой п, то думаю достаточно стабильная чтоб повесить балдахин. Но качаться и лазить по нему нельзя будет.
Рятівник Малібу 14 августа в 10:21
По сопромату потрібно кріпити 4 сторони знизу і 4 сторони зверху. Інакше конструкція може не витримати та поїхати коли дитина залізе наверх, та почне там стрибати, або гойдатись.
Дуже дуже вумна 14 августа в 10:21
Ответ дляСкокоМнеДадите
Да очень просто. Очень многие разбираются в стройках и ремонтах и могут просчитать и брус и что хочешь.
Собрать, распилить, скрутить.
автор Распутница 14 августа в 10:22
Ответ дляДуже дуже вумна
Покажите какая у ребенка кровать.

Дочка не маленькая уже.
Дуже дуже вумна 14 августа в 10:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ліжко сунеться - цей дах на голову?

Тут согласна. Дети могут дуреть и прыгать с нее, лазить по ней и т.д.
А если конструкция будет на 3 скобах, то есть шанс, что разлетится на щепки.
Рятівник Малібу 14 августа в 10:23
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не рівняйте всіх по собі.
автор Распутница 14 августа в 10:23
Ответ дляРятівник Малібу
Дитина не маленька. Це більше як декоративна щоб потік кинути тканину і усамітнитися.