Пошаманю• 14 августа 2024
У когось дитина відмовилася від грудей після пляшечки?
ВООЗ радить підгодовувати зі шприца, а не з пляшки. Але ж незручно...
Миссис Буркул• 14 августа 2024
З трьох міс давала компоти вже у пляшці з соски
Кормила до двох років грудьми
А я кумедна• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
фото
Тако рукавички одягати?)) Контролювати напір шприца важко
Поумничка• 14 августа 2024
Якщо плануєте зберегти гв, то краще взагалі не підгодовувати (якщо ситуація не критична). Бо це шлях до шв часто.
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Планувала підгодовувати своїм зцідженим, бо дитина неефективно смокче і цілодобово висить на грудях
Поумничка• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Якщо у вас проблема саме зі смоктанням, я би догодовувала зі шприця. Пляшка ще більше розслабить лінивого смоктуна.
У нас було кілька проблем вкупі, в тому числі і те, що дитина кидала груди та лінувалася смоктати. В результаті ми промучилися місяць і перейшли на шв повністю.
Лика-прилипка• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Вам би до лікаря чи сімейной медсестри закріпленой за дитиною.
Лика-прилипка• 14 августа 2024
По темі, моя дитина після прикорма з бутилочки відмовилась від грудей за 1 тиждень. Я пожалкувала що пішла на поводу у свекрухи, що казала що молоко синє, не поживне, що дитина не товста і заставила мене підгодовувати дитину..
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Лікарка проблеми не бачить, вагу дитина набирає. А от мені незручно цілий день бути молокоцистерною, поки він насмокчеться. Ні в туалет сходити, ні поїсти.
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Свекруха задоволена? (( Що сказала?
Лика-прилипка• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Свекруха задоволена? (( Що сказала?
Жалілась що дитина стала по ночах кричати, коли я прикорм підігрівала. В мене було 2-3 хвилини від моменту коли дитина прокидалась на кормління, а потім дикий ор. Я не встигала.
КаваЗМолоком• 14 августа 2024
Зачем так мучвться ? Я изначально сцеживала молоко электрическим молокоотсосом и давала ребёнку из бутылочки. Быстро , удобно и для мамы и для ребёнка. Год был ребёнок на ГВ.
Поліпривіт всім• 14 августа 2024
Діти були на змішаному, ніхто від грудей не відмовився, для мене це ідеальний варіант годування
Лика-прилипка• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Скільки місяців дитині?
Лика-прилипка• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
То що дитина багато смокче, може бути що вона так заспокоюється, коли зубки ріжуться. Ризикуєте що замість того щоб смоктать, буде кричати.
А ось і я• 14 августа 2024
Старшая без докорма, на гв как положено до полугода, потом с ложечки прикорм, ребенок хныкал, по всему было видно нехватку молока это мне сейчас видео, а тогда тоже наслушалась какая бутылочка вы что, выросла 160 см тоненькая, в 19 лет студентка могла сойти за 13 летнюю еще, для девочки хорошо, но если бы мальчик то это трагедия была бы. В детстве очень болела много, то одно то другое.
Как оказалось, у меня небольшой гормональный дисбаланс.
Вторая на докорме с трех месяцев, бутылочка после гв, от гв не отказалась, я сама прекратила в 9 месяцев, а бутылочку оставила до двух. Ребенок намного спокойней себя вел, на грудях не зависал. Был период с болячками в детсаду, но как-то поспокойней и потом меньше намного. Рост и вес по верхней шкале нормы, в 12 точно как у старшей в 20, ну видно что еще подросток конечно.
Мои личные выводы: недостаток еды у грудничков очень влияет на развитие скелета в целом.
Лика-прилипка• 14 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Не согласна с вашим выводом. Моя недокормленная выросла 185 см и слоник 75 кг. в 18 лет. Спорта больше чем нужно. А Перекормленый в 13 лет 185 см, вес 42 кг.
Гены! Дочь в одну родню, сын в другую родню.
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Тобто груди ваша дитина взагалі не їла? Тільки зціджене?
КаваЗМолоком• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Да, ел сцеженное молоко из бутылочки. Сцедить молоко - это 15- 20 минут. Никто на груди не висит , я не привязана часами к ребёнку. В общем мне ГВ не доставляло проблем.
Надежда-8877• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Це мій випадок, у 2 місяці вже повернувся до повного ГВ
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
А як ви зрозуміли, що старша була недогодована? Набирала менше ніж 500 г на місяць?
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А скільки мл виходило зцідити з обох грудей і на скільки цього вистачало?
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляНадежда-8877
Коли почали давати зціджене, став менше висіти на грудях?
КаваЗМолоком• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Хватало на одно кормление. Ребёнку было достаточно.
Пошаманю
• 14 августа 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Але ж немовлята хочуть їсти кожну годину-півтори...
Лика-прилипка• 14 августа 2024
Ответ дляПошаманю
26 днів
О, так дитинка зовсім маленька. Потерпіть трохи. Скоро ваші груди спіймають графік кормлінь і з´явиться ’тиск’ молока. Молоко само починає витікати, а дитині треба тільки ковтати. У дитини з´явиться зацікавленість іграшками. Можно буде відволікати від грудей. Чим діти старше, тим вони швидше їдять.