ШанельКуКу• 14 августа 2024
Нет билетов Дорогуськ Варшава
Підскажіть будь ласка купила білети до Дорогуська - а до Варшави на 9:10 є тільки в серпні а вересні немає ( є тільки дуже рано ( вони пізніше зʼявляться чи як ? Хоча тут залишилося 20 днів а їх немає
Мексиканочка• 14 августа 2024
Так с дорохуська только на время ремонта ЖД колий до 30 или 31 серпня, с сентября писали что как раньше уже с Хелма
Нога на ногу• 14 августа 2024
Ответ дляМексиканочка
Не все поезда
ШанельКуКу
• 14 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Во сколько прибытие в Дорохуск?
Ой не то вам отправила , в 6:45 але вони пишуть шо проходження кордону до 8
Нога на ногу• 14 августа 2024
Интересно,что на сайте Интерсити нет поезда в 8.03,а на подружеэу только2.09 в это время.
Думаю надо покупать то,что есть
Никого точно не оставят в дорохуске
Думаю надо покупать то,что есть
Никого точно не оставят в дорохуске
ШанельКуКу
• 14 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Думаю надо покупать то,что есть
Никого точно не оставят в дорохуске
Думаю надо покупать то,что есть
Никого точно не оставят в дорохуске
Укрзалізниця пише що відкриють продаж поляки, обговорюють всі на фейсбуці
ШанельКуКу
• 14 августа 2024
Ответ дляwoman Warrior
Я вижу билеты.
на 6 утра, на 9:10, и ниже по времени.
Тепер чекаю продаж на 8:03 - Укрзалізниця пише повинні відкрити поляки
woman Warrior• 14 августа 2024
Ответ дляШанельКуКу
Не там смотрите