Смайликівна• 14 августа 2024
Кто варит овсяную кашу на молоке?
Вы разбавляете молоко водой? Или варите на воде и потом молоко добавляете? Напишите, как именно
Спасибо
МельничукОля• 14 августа 2024
На молоці. Закіпає молоко, всипала вівсянку, трішки солі, і варю до готовності.
Печальки.нет• 14 августа 2024
У мене в молоці вівсянка не розварюється, як слід. Варю на воді і потім молоко додаю.
Сонячний день• 14 августа 2024
Сразу беру +-70процентов молока и 30 воды , засыпаю овсянку , немного сахара , соли , ванили , в конце кусочек масла . Просто в молоке ни одна крупа нормально не сварится
Не боюся осуду• 14 августа 2024
Вівсянка буває різна, є вівсяна крупа плющена, що довго розвалюється, яка корисна, є вівсяні пластівці швидкого приготування. відповідно різна каша.
Смайликівна
• 14 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Кашу треба їсти немолочну. Який сенс у тому молоці? Невже ж настільки смачніше стає?
Мне вкуснее намного и вообще очень люблю молоко
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Вам треба, ви і їжте
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Я наче не вам ..
Яка різниця кому? Чому ви нав´язуєте людям свої якісь ’треба’?
Джавеліна• 14 августа 2024
Варю в молоке. Но беру быстрого приготовления хлопья. Молоко закипает и я выключаю.
Не боюся осуду• 14 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Є любителі саме молочних каш. Яким би дивним це для Вас не виглядало. Мій син любить гречану молочну найбільше, йому 18+, в дитинстві любив ще манну молочну, а я люблю кукурудзяну на молоці, син таку вже не любить
ДинамоКит• 14 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Конечно, намного вкуснее. На воде она просто никакая
Коплю на груди• 14 августа 2024
Я люблю на молоке, но если это зерно или плющенная овсянка, которая варится долго, то варю ее в мультиварке, замачивая на ночь. Тогда заливаю пополам молоко и вода.
Инфотуфелька• 14 августа 2024
Зараз вже рідко так роблю. Або розводжу молоко з водою, або варю на воді і потім додаю вершки.
Ответ дляНе боюся осуду
Але вони саме куштували обидва варіанти??
І обрали?
Бо каша стає невиправдано «важкою» через молоко. Особливо в дитячому меню😳
І обрали?