Айпишница• 14 августа 2024
Колега перестав зі мною вітатись
Колега перестав зі мною вітатись, при цьому робить це якось показово. Раніше ми постійно вітались, він постійно підходив до мене поговорити про роботу життя, а зараз помітила, що може прийти на роботу та зі мною не привітатись, пройти ззаду та не привітатись. Він якось ніби показово ходить біля мене та не вітається, сьогодні мене ззаді зачепив рукою. Це вже навіть подруга помітила, що він не вітається. Я коли проходжу повз нього, то вітаюсь. Чому так може бути? Я про нього нічого поганого не казала, не ображала його.
Мій не такий• 14 августа 2024
Ответ дляАйпишница
А до чого тут це? Я із колегою нічого не маю
Да у вас все темы только о ваших коллегах и окружающих мужиках, с которыми вы ничего не имеете.