Хачапууури• 03 апреля в 14:11

Електронна трудова книжка. Сканкопії.

Вітаю. Де в кабінеті пенсійного фонда можна побачити, чи відправилися дані трудової книжки та інших документів ( свідоцтва про народження дітей, дипломи, свідоцтво про шлюб) ? Чи повинно прийти повідомлення на кшталт ’ ваші дані відправлено, очікуйте відповідь’ ? Сканувала і відправляла все сама, але знаю, що бувають проблеми зі зв´язком.
Телячі ніжноСті• 03 апреля в 14:16
Мене теж це цікавить, але навіщо там мають бути інші документи окрім трудової книжки?

Безпринципова• 03 апреля в 14:18
В розділі ’Мої звернення’ побачите статус звернення.
Пищалка• 03 апреля в 14:18
Ответ дляТелячі ніжноСті
Зміна прізвища і декрет 3 роки входить в стаж
Я така бойова• 03 апреля в 14:21
а мене цікавить, чому в Дію підтягнувся диплом, а в стаж - ні. і як його додати самостійно?
Безпринципова• 03 апреля в 14:21
Ответ дляТелячі ніжноСті
Щоб підтвердити стаж, який був набутий до шлюбу, та декрет.
Телячі ніжноСті• 03 апреля в 14:21
Ответ дляБезпринципова
Дякую!
автор Хачапууури • 03 апреля в 14:22
Ответ дляБезпринципова
Дякую. Побачила. В роботі
Безпринципова• 03 апреля в 14:22
Ответ дляЯ така бойова
Якщо диплом до 2004 року денна форма, то входить до стажу. Далі ні. Скануйте його, додаток та створюйте звернення в електронному кабінеті ПФ
Пищалка• 03 апреля в 14:23
Ответ дляЯ така бойова
Тому що треба не лише диплом, а додаток до диплому, де вказано, що денна форма навчання плюс роки навчання чітко. На пластику цього нема.
Ну і нагадаю, денне навчання йде в стаж лише до 2004 року

автор Хачапууури • 03 апреля в 14:25
Ответ дляБезпринципова
А якщо було музичне училище 1993-1997 ? Після девятого класу. Теж потрібно додаток сканувати? Чи тільки вищий навчальний заклад підходить?
Гладиолус• 03 апреля в 14:25
Ооу у меня 20 лет с декретом, но еще работать и работать
Пушап Мі мі• 03 апреля в 14:25
Ответ дляЯ така бойова
сам по собі в ПФУ він не підтягнеться. треба сканувати та висилати, ще місяць дивитись будуть. та ще й контролювати, щоб до загального стажу включили.бо колись висилала чоловіка диплом в його кабінеті, то не включили в стаж, пришлось писати окреме звернення з питанням, чого не включено в загальний стаж навчання в універі. то тоді тільки добавили і цифра змінилася.
Я така бойова• 03 апреля в 14:26
Ответ дляПищалка
дякую за відповідь, так, денне, і бакалавр як раз до 2004 був.
Безпринципова• 03 апреля в 14:26
Ответ дляХачапууури
До 01.01.2004 періоди навчання за денною формою здобуття освіти у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах (крім періоду навчання за денною формою здобуття освіти на підготовчих відділеннях у закладах вищої освіти), в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі зараховуються до стажу роботи (пункт “д” статті 56 Закону України “Про пенсійне забезпечення”).
автор Хачапууури • 03 апреля в 14:27
Ответ дляБезпринципова
Дякую
Пищалка• 03 апреля в 14:27
Ответ дляЯ така бойова
Фотографуйте пластик з двох сторін і додаток з двох сторін, кожне іото до 1 мб і створюйте звернення, фото вкладайте
Безпринципова• 03 апреля в 14:27
Ответ дляГладиолус
До 01.06.2026 внесіть декрет, щоб потім не було проблем
Гладиолус• 03 апреля в 14:28
Ответ дляБезпринципова
Дякую
Пищалка• 03 апреля в 14:28
Ответ дляГладиолус
А коли у вас був декрет?

Гладиолус• 03 апреля в 14:29
Ответ дляПищалка
А коли у вас був декрет?
З 2011 року
ША! я прийшла!• 03 апреля в 14:29
Ответ дляГладиолус
Не успеете опомниться, как останется пару лет.
Чем старше-тем быстрее летит время.
Безпринципова• 03 апреля в 14:29
Ответ дляГладиолус
З 2011 року
Входить, якщо тільки ви отримували на дитину якісь гроші або йшли в декрет з роботи. Про це треба брати довідку в соцзахисті.
Пищалка• 03 апреля в 14:30
Ответ дляГладиолус
З 2011 року
А він хіба не відображений в стажі? Ви перевіряли? Все після 2004 відображається автоматично. У мене з 2007 вже відображається.
Безпринципова• 03 апреля в 14:30
Ответ дляПищалка
Якщо не з роботи йшла, то не відображається.
Пушап Мі мі• 03 апреля в 14:30
Ответ дляГладиолус
З 2011 року
в мене декрет в ПФУ з 2012 року, з січня. хоча народила в жовтні 2011 року. чому не включено 3 місяці життя дитини -не зрозуміло((
Пищалка• 03 апреля в 14:31
Ответ дляБезпринципова
Не треба нічого брати, це у всіх і так вже в мтаж увійшло за нарахуваннями.
Безпринципова• 03 апреля в 14:31
Ответ дляПушап Мі мі
Тому що до того не декрет, а мабуть лікарняний був той, що на 4 місяці дається.
Пушап Мі мі• 03 апреля в 14:31
Ответ дляБезпринципова
відображається в безробітних теж. головне- оформлений декрет на маму та отримання допомоги на неї.я як раз і була безробітна.
Гладиолус• 03 апреля в 14:31
Ответ дляПищалка
Не відображається( прочерк роки декрету, допомогу отримувала на дитину
Безпринципова• 03 апреля в 14:32
Ответ дляПищалка
Мені відмова в кабінеті ПФ на декрет після 2004 та вимога надати довідку про отримання коштів. Брала в соцзахисті.