Ухахайкина• 14 августа 2024

Ставити мені брекети чи ні? Фото моїх зубів.. треба ваша думка

Ортодонти кажуть що треба
Але цікаво вас почути… тих хто не зацікавлений
Дякую вам за вашу незалежну думку
Результат:
вже голосів: 126
86 (68.25%) Не потрібно ставити брекети
25 (19.84%) Потрібно
15 (11.9%) Подивитись відповіді
Незламна• 14 августа 2024
Я б не ставила. Проблема прикусу є, але якщо не заважає жити, то не заморочуєтеся
Любовь Калистратовна• 14 августа 2024
Я б не ставила на Вашому місці. На жаль, у брекетів багато протипоказань, та і лікування ними до кінця не досліджене. Багато негативних, непередбачуваних наслідків.

У мене трохи гірші зуби (можу додати фото), але ситуація подібна.
Неправильний прикус. З часом верхні зуби будуть стиратись через це.
Кудесница_с_пургеном• 14 августа 2024
По стоматлогії не підкажу, але вуса гарні
Без QR коду• 14 августа 2024
Зачем ? Чтобы что ? Чтоб потом каждый месяц ортодонту платить , а потом и стоматологу за чистку и лечения кариеса так далее . Стоматологи уже реально на лоха
МашМааш• 14 августа 2024
У вас есть проблемы с суставами? Если да, то ставить
Если чисто внешний вид, то все ок
Дайте подуться• 14 августа 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
О.І вуса видивилися.
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

Покажіть будь ласка свої
Бо я себе дуже накрутила
Кожен стоматолог хоче мене до свого ортодонта відправити… де б я не була.. на протязі всього життя мене вмовляють на брекети
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ дляМашМааш
Если чисто внешний вид, то все ок
Я не знаю чи є проблеми із суставом
Я не знаю як це визначити? Діагностувати
...аяприкольная• 14 августа 2024
а что у вас с передними верхними резцами?
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ для...аяприкольная
Різної висоти вони
Можна було хірургічно підправити десну, але я не знаю що воно дасть крім естетики
...аяприкольная• 14 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Різної висоти вони
возле десны что? как накладки
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ для...аяприкольная
возле десны что? как накладки
Фото таке
Единорог помог• 14 августа 2024
А что именно врачи предлагают вам поменять? Что куда подвинуть?
’Брекеты - фанатичная гигиена’,- тут как-то писали. Если не сможете обеспечить, я бы не ставила.
Совбез• 14 августа 2024
только у меня врач много лет никуда не посылает...и только от всего дурного отговаривает
ГендиреХтор• 14 августа 2024
Ні ,проблем немає,в мене такі після брекетів ,вони не стануть ближче це така постава ,не страждайте дурнею
Виправлялочка• 14 августа 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Покажіть свої вуса?))
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ дляСовбез
Мрію знайти такого лікаря як у вас
ГендиреХтор• 14 августа 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

Які наприклад негативні?
ГендиреХтор• 14 августа 2024
Ответ дляНезламна
По суті вони рівні,що автор хоче мені не зрозуміло
Совбез• 14 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Мрію знайти такого лікаря як у вас
у вас по фото отличные зубы - ни камня ни налета ни дырок! живите спокойно
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
Лікарі кажуть що не рівні
Жувальні зуби нахилені всередину
Вузька щелепа
Дистальний прикус
Любовь Калистратовна• 14 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Покажіть будь ласка свої
Бо я себе дуже накрутила
Мене теж...абсолютно кожен.
Я розумію чому, але ж...
У мене, наприклад, багато хто ставив брекети і не задоволений ніхто. Так, зуби рівні, але з´явились інші проблеми, яких до того не було.
ХуАнита• 14 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Я не знаю чи є проблеми із суставом
раз не знаете значит нет а после брекетов могут появиться
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ дляСовбез
Лікарі кажуть що не рівні
Жувальні зуби нахилені всередину
Вузька щелепа
Дистальний прикус

Я прийшла від лікаря і плачу( знову розкритикували мої зуби
Вирішила сюди написати , почути правду
Prervana• 14 августа 2024
У меня веселее. Меня стоматолог и отговорил, потому что поставить-то их можно... Но движение зубов потянет за собой и изменение положения челюсти, и шейные позвонки, и хребет. Чем это в результате обернется - никто спрогнозировать не может. Поэтому лучше туда не лезть, а поддерживать зубы в рабочем состоянии, вовремя лечить, восстанавливать жевательные бугры при стираемости. Ну еще капу можно, чтобы сильно челюсть не сжимать и не создавать избыточное давление на зубы
Совбез• 14 августа 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мене теж...абсолютно кожен.
Я розумію чому, але ж...
ну тут - я бы поставила если бы было бы лет 16-18 - если вы до 40 так прожили - не вижу смысла страдать
Любовь Калистратовна• 14 августа 2024
Ответ дляСовбез
А чому Ви вирішили, що мені 40?
автор Ухахайкина • 14 августа 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мене теж...абсолютно кожен.
Я розумію чому, але ж...
Але у вас ситуація краща
Просто криві зуби
А в мене прикус, не дає покою лікарям
Моська-слон• 14 августа 2024
Я знаю одну пару, у них обох дуже естетично некрасиві зуби були. Вони років 5 брекети носили. Познімали обоє. Що вже там сталось далі не знаю, але зуби знову почали кривитись. Пів року походили без брекетів і знову обоє з ними. Нове лікування. Типу новий ортодонт забракував роботу старого.треба заново виправлять.
Це реально шо всю молодість проходити з залізяками в роті?
Я не думала, що це такий треш
ГендиреХтор• 14 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Лікарі кажуть що не рівні
Жувальні зуби нахилені всередину
Вузька щелепа
Дистальний прикус
Я сумніваюсь ,що в даній ситуації щось значно поміняється,зуби і так буду нахилені якихось вау змін не буде,бо вони постійно в експлуатації
Потім ще рейтйнери носити роками треба буде