66сезон666серия• 15 августа 2024
Морозиво груша-дорблю )
Морозиво 115 г Laska зі смаком "груша-дорблю"
Дівчата, хтось коштував таке морозиво? Випічка зі смаком груша-дорблю мені подобається, дуже сачне поєднання, а от морозиво ще не коштувала. Хтось пробував, сподобалось? Зараз в АТБ по знижці, думала спробувати, але не бачу відгуків чи варте воно того? Порадьте будь ласка з власного досвіду
Добродійка• 15 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Ну не понравится, выбросите
Що власне можна зробити і без збирання відгуків ;)
СпайдерВумен• 15 августа 2024
Какая разница нравится/не нравится кому то или нет? Даже если всем будет нравится, не значит что вам зайдет. Просто потратьте время и купите.
Не благодарите 🙂
Молода і нерозважлива• 15 августа 2024
Мне не понравилось, слишком сладкое. Ребенок тоже не оценил.
Усатая полосатая• 15 августа 2024
О, это мое любимое!!! Спасибо, надо купить.Но грушу там хоррошо слышно, а вот дор блю не нашла))) А какая цена сейчас?
Ответ для66сезон666серия
Так же, як будь яке морозиво, що масово виробляється. Я не про це запитала. Я спитала про те, чи смачне воно? Мене не цікавить його склад, тому що не збираюсь їсти його тонами, а стрехнін в ньому навряд чи присутній. Я спитала чи смачне воно?
Дочка ест, но она и Хрещатик любит, а мне оно маргариновое. Я ем только Рудь Ежевику там два в одном-молочное мороженное и сверху фруктовое пюре