Марфа Українівна• 15 августа 2024
Вам вистачає раз на рік поїздки на море ?
Працюєте весь рік, відкладаєте кошти, щоб раз на рік поїхати до моря на 7 днів, у кращому випадку на 9.
Ви дійсно заряджаєтесь на всі місяці такою невеличкою поїздкою? Тобто, питання в тому, чи вистачає Вам такого відпочинку для перезарядки ?
Organic• 15 августа 2024
Ответ дляБочка порохУ
А це де , містечко і коли?
Конец июля, солнечный берег
З понеділка на дієті• 15 августа 2024
Как показала война, я и без отдыха могу. Главное - смена деятельности и обстановки.
Езжу к Подруге в Польшу, на море как-то далеко и дорого.
Но отрывается с детьми как можем.
Это раз в год на пару недель
Но отрывается с детьми как можем.
Это раз в год на пару недель
Играю у края• 29 августа 2024
Я живу на морі, відпочивати їду на океан
7 днів мало, в цьому році на 14
Копуша• 15 сентября 2024
Не люблю море. Не їздила 100 років і не планую. Озера поруч з головою вистачає раз за сезон