Yarosh10• 16 августа 2024

Свершилось!

Хто що думає з цього приводу?
LudaSHS• 16 августа 2024
Ответ дляSo_so
Искренне надеюсь, что всё-таки здесь на советчице большинство людей имеют достаточный уровень интеллекта и знают, что медицинский каннабис это сорт каннабиса не содержащий тетрагидроканнабинол (тот самый, что делает обычную марихуану наркотиком влияющим на сознание)
Я всегда надеюсь что ТУТ есть это большинство.
Above• 16 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
Так можно отметить
Пойду за вином 🍷
Marinamariana• 16 августа 2024
Ответ дляAbove
Пойду за вином 🍷
Лучше сразу марихуаной 😂🤭
Above• 16 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
Лучше сразу марихуаной 😂🤭
О да, пыхнуть охота🤣
fishcka• 16 августа 2024
Ответ дляТасама
Да здравствует второй афганистан!
звісно нехай людей з сильними болями обколюють морфієм, який мало допомагає і ще й викликає залежність
Contento• 16 августа 2024
Ответ дляvikinguryonok
ні, там тільки за рецептом зареєстрованним в МОЗ, і тільки коли людина на мед.обліку з підтвердженою хворобою
Значит будут покупать рецепты за деньги . Это Украина.
diana32• 16 августа 2024
Ответ дляContento
Зачем? Если можно у дилера без рецепта сразу купить?
ksena555• 16 августа 2024
Ответ дляdiana32
Ви так говорите, ніби плаваєте в тій сфері
Zhanetta• 16 августа 2024
У меня папа умирал от рака. Сильнейшие боли были последние пол года. Я однозначно За новый закон. Наркоманы были есть и будут. А тем, кто мучается синдромом хронической боли, новый метод обезболивания облегчит жизнь. И это главное.
fishcka• 16 августа 2024
Купатися чи ні, ці б@@@кі запитання (с) Митець
Українська версія – легалізація медичного канабісу.
Я хотіла почати цей допис з аргументації за/проти, світового досвіду, переліку демократичних країн, де успішно використовують медичний канабіс при лікуванні достатнього широкого спектру медичних проблем. Але не буду. Я просто розкажу свою історію. Спробую коротко.
У січні 2022 року, якраз перед повномасштабним вторгненням, в Україні мені діагностують онкологічне захворювання, під питанням аутоімунне системне захворювання. Ні, діагноз не зʼявився на рівному місці, до цього було півроку ходіння по різних лікарях, харчування тільки порошковим спеціальним харчуванням.
Ще коротше. В Україні мені призначають хіміотерапію та сильні стероїдні препарати, які мають зупиняти аутоімунний процес. Мій особистий Доктор Хаус, Denys Surkov каже мені прямим текстом: «Лети звідси, тебе тут угроблять».
Ще коротше. Я вилітаю, 24.02.22 року починається повномасштабне вторгнення, а 26.02.22 року у мене призначена операція. Її зробили, але на 3 дозах анестезії замість однієї.
У перший же день відвідування лікаря, він із жахом дивиться на стероїдні препарати, які я приймаю, і відміняє їх. На мої стони: «мені на них легше», мені видають мішечок з трамадолом та мішечок з таблетованим морфієм. І забороняють прийом будь-яких препаратів до моменту повної діагностики, операції, гістології, підбору хімії.
Я лежу в обмороці, бо з мене хочуть зробити наркомана. Я не приймаю ліки, стійко витримую болі. Коли перестаю витримувати, їду в шпиталь на крапельниці, де мені капають… Бінго… той же морфій.
Ще коротше. Я заходжу в хіміотерапію. Це був жах. Болі, нудота, ломка всього тіла, на фоні цих симптомів із мене вимагають, щоб я почала їсти. Я просто не можу цього робити.
Лікар, збільшує мені дози наркотичних препаратів, керуючись тим, що мені недостатньо такої дози. Коли він дізнався, що я їх не приймаю, він був здивований: «Чому ви не приймаєте? Ви маєте вживати їжу, нормально спати, відчувати себе нормально. Так, я знаю, що в вашій країні війна, але зараз ваша задача побороти хворобу».
І тут абсолютно неочікувано для мене він пропонує мені медичний канабіс. На що я погоджуюсь.
Ще коротше. Я викурюю свою першу сигарету у парку госпіталя в компанії старенького дідуся, який викотився на вулицю разом з кисневим концентратором – також покурити канабіс.
І вперше, за певно 6 місяців, я захотіла їсти, потім спати.
І от з цієї миті я знала, що в будь-який момент можу скористатись такою терапією, і я перестала їздити кожної ночі в emergency, почала їсти, і почала входити в норму з першої хімії.
А тепер аргументація.
1. В усьому світі медичний канабіс використовується при лікуванні онкології. Повірте, після війни її буде дуже багато.
2. При лікуванні хронічного болю. Усі памʼятають кількість поранених різного ступеня складності в Україні? І це не кінцеві цифри, це ж ви також розумієте?
3. Медичний канабіс успішно використовують для лікування ПТСР, які будуть, якщо не у кожного, то через одного – повірте старому ПТСР-ку.
І наостанок. Ті, хто досі так страшенно проти медичного канабісу. Ви взагалі знаєте, що карвалол, який ви можете пити літрами, заборонений у всьому цивілізованому світі, бо містить барбітурати, а це більший наркотичний засіб, ніж медичний канабіс?
І ще. Хто памʼятає радянську стоматологію? Ви не хочете почати лікувати зуби тими методами, які були тоді? Бо анастезія, яку використовують в стоматології, також містить… ви зрозуміли.

Дана Ярова https://www.facebook.com/dana.yarovaya/posts/pfbid...
Мerida• 16 августа 2024
наконец-то!
наркоманы мимо. медицинский канабис не даст им прихода

есть подруга, которая страдает частыми приступами эпилепсии. очень сильными. голову несколько раз зашивали. ничего не помогает. ждут с врачом этот канабис.
Irpland• 16 августа 2024
Це покращить якість життя онкологічних (і не тільки) хворих з вираженим больовим синдромом. Якщо це зменшує чиєсь страждання і біль - однозначно ʼзаʼ
Mtatjana• 16 августа 2024
Ответ дляТасама
Да здравствует второй афганистан!
Я зараз в Чехії, тут давно дозволено. І в медичних, і не дуже, цілях. Не Афганістан аж ніяк))
diana32• 16 августа 2024
Ответ дляfishcka
А тепер аргументація.

Не докажете ничего, народ мыслит шаблонами
ona3233• 16 августа 2024
Ответ дляSo_so
Спасибо, что написали.
Я устала уже в соцсетях объяснять людям эти простые вещи.
Стешк@• 16 августа 2024
Ответ дляNathalie27
Кількість алкоголіків і алкомагазини біля кожного будинку Вас не хвилюють?
І сигаретних ларьків коло шкіл і кожного будинку. Хвилює все.
Тільки більшості ’пофіг’ і не бачать нічого такого
соняшка• 16 августа 2024
для онкобольных - это хорошая новость