Гостра на язик• 16 августа 2024
Ви помітили, що в найбідніших районах Києва
Купа магазинів із дрібницями по типу аврори,прямо ціле скупчення на одній вулиці ну і ще всякий фас фуд по типу гарячої випічки
В центральній частині такого бума таких магазинів немає, мабуть залежить від контингенту района
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Алкаші й наркомани є і на Печерську. Тільки там мажористі
Не в такій концентрації.
Ми колись порахували- в підʼїзді 45 квартир, в 30 живуть неблагополучні родини, в 15 нормальні.
Дайте подуться• 16 августа 2024
Хуже всего на Крещатике. Плитка вся раздолбанная всегда. Бомжи и бомжихи с коростой всякой сидят возле ЦУМа. Резиновая перепичка. Ларьки всякие с мороженым, суши, шаурмой и т.д. Очень много сброда приезжего курящего бухающего пиво на лавках. Всегда как в неблагополучное место сходил после похода туда. Стараюсь избегать похода туда. Любой бедный район Киева тише чище спокойнее и культурнее.
руки_Крюги• 16 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
Самий зелений район, з парками і інфраструктурою. Зато Позняки камʼяні джунглі вас веселять мабуть.
Це хто йому таке горде звання присвоїв? Район як район, свої плюси, свої мінуси (в тому числі від парків, якими відверто страшнувато ходити, якщо чесно). Мені особисто не подобається.
Калинові вуста• 16 августа 2024
Все просто) Бедным людям нравятся эти магазины, бо якобы есть илюзия выбора - много все дешевого, могу себе позволить купить все.
А на самом деле - китайский хлам, выброс денег.
Обеспеченный человек лучше купит качественную одну вещь, чем нагребать там дешевой ерунды.
Так везде - у нас в городе в спальном раене, где хрущевки - много ларьков, аврор, атб и тд. А там, где элитное жилье - там другой уровень магазинов, никто там не пойдет в ларек за чем-то....
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тунель між станціями метро «Деміївська» та «Либідська» вже готовий
Наразі тривають завершальні роботи: здійснюється гідроізоляція, облаштовують колію та найближчим часом планується засипання котловану.
ㅤ
Скоро запустять пробну поїздку потяга.
🇺🇦Київ Сьогодні | Запропонувати новину✍️
Два часа назад
Вы в голосеево живёте?
ㅤ
Скоро запустять пробну поїздку потяга.
Два часа назад
Вы в голосеево живёте?
Нет, друзья там живут, на такси на работу накладно ездить
Злива інформації• 16 августа 2024
Ответ дляСМСница
Не в такій концентрації.
Брехлива статистика.
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляСМСница
Дивлячись де. Моя свекруха на Рейгана живе, то алкаші й наркомани. Подалі, де новіші будинки, думаю, краще ситуація
Это специально так улицу переименовали, где алкаши живут🤢
Вільний митець• 16 августа 2024
Ответ дляСМСница
Не в такій концентрації.
Прям під´їзд алкашів😆
Прокачую сідниці• 16 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Помітила, живу в Голосіївському районі, мало взагалі таких магазинчиків..Зате на Троєщині, Борщагівці, ДВРЗ і таких всяких місцевостях багато дуже
я з лівого берега, свою ’трущобну’ Дарницю ніколи по своїй волі, не проміняю на ’елітний ’ Голосєєво, таке все униле у вас, вибачте
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Мені теж лівий берег більше подобається. Але не Дарниця , а лівобережна, Дніпро, чернігівська.
Не їм після шостої• 16 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
зараз там мало живуть, всі майже виїхали закордон, тільки пенсіонери залишились
Дааа?
Кум мій живе в будинку через дорогу від Чорноморки.
Нормальний будинок, повно людей.
Ходять в Мега маркет, матюкаються, бо далеко.
А близько немає нічого.
Ні АТБ, ні Аврори.
Нормальний будинок, повно людей.
А близько немає нічого.
Ні АТБ, ні Аврори.
В курсі діла• 16 августа 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Ну положа руку на сердце уж лучше каменные Позняки чем зелёная Борщаговка
Я не з Боршаги, але вважаю, що ПОХ - найгірший район Києва. І по екології, і по скупченості населення, по відсутності шкіл і садочків, по забитому транспорту. Правильно написали. - кам´яні джунглі, влітку заховатися від сонця ніде. Жахливий район.
Ms. Анонимная• 16 августа 2024
Ответ дляВ курсі діла
Для меня наоборот ПОХ самый комфортный спальный район
На втором месте Оболонь
Ответ дляКопуша
Я, приехав на ДВРЗ, обнаружила милый и тихий район с разноцветными домами и отличными дорогами
Может каждый видит, то что он хочет видеть?
А контингент? І про дороги то звичайно смішно, дороги ж не тільки під тихими будиночками. Ну і окрема тема шлях на роботу і назад в маршрутках і т.д. Я бачу реальні речі.
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
Брехлива статистика.
Це реальна ситуація по підʼїзду моєї свекрухи)
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Прям під´їзд алкашів😆
Там не тільки алкаші, ще є наркомани й психічно хворі))
Напевно такі магазини не тягнуть дорогу оренду в центрі, також може бути корупційна складова-у спальних районах простіше напевно домовитися про місце. На Дарницькій площі часом прибирають ті магазини і мафи, а потім знов вони ростуть. А ще наливайте в спальних районах більше, а дорогих ресторанів менше. В принципі так майже скрізь.
Комиссия50%• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Вище написали
Вчора гуляла по центру Києва-трохи цивільніше,чим на Троєщині-але такий же запльований,замизганий цей центр. Біля Житнього ринку такі ж ятки, як і в ’бідних’ районах. Бруківка біля Софії вся щербата,асфальт кругом побитий, залізо іржаве. І прильотів там не було-не треба писати,що війна
Мудробаба• 16 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
На Печерске знаю минимум две Авроры)
На Печерске тоже живут и пенсионеры, и обычные люди, а не только олигархи
У меня на виноградом переулке в самом центре печерска дядя живёт. У него там продуктов купить негде, только и есть радости что парк Мариинский, поликлиника МВД, сталинки, тишина и бабушки бывшие балерины в шляпках с вуалью. Богатый район, но кому оно надо? Ездить за молоком и хлебом в бедные районы
Почемучка• 16 августа 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Скорее соглашусь. Живу на Оболони, самая дыра - Героев Днепра, за рынком. Тут ничего нет, ни развивалок для детей, ни парков (до Наталки пилять пешком или на общественном транспорте, если нет машины). Зато полно наливаек, кафешек под окнами, Аврор, пьяниц, нариков. В доме постоянно меняются жильцы. Вокруг разруха.
У вас хоть Наталка есть
Отжигающая• 16 августа 2024
Ирпень, район Центрального парка. 2 Авроры недалеко друг от друга.
На вид не самое бедное место.
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляМудробаба
Кстати, возле Мариинского, помнится, есть маркет Велика кишеня экспресс и на Институтской тоже маркет. А бабушки там не балерины, а бывшие кгбшницы живут)
Гостра на язик
• 16 августа 2024
Ответ дляМудробаба
Біля парку там є супермаркет,ви тролите чи що?
Почемучка• 16 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Может балерины были кгбшницами паралельно?)
Почемучка• 16 августа 2024
Живу не в самом престижном районе, но Авроры рядом нет, так я только что аж гуглила, где они находятся в Киеве). Ну, советчица
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляПочемучка
Кгбшницы, скорее всего , были женами КГБшников ☝🏻