Гостра на язик• 16 августа 2024
Ви помітили, що в найбідніших районах Києва
Купа магазинів із дрібницями по типу аврори,прямо ціле скупчення на одній вулиці ну і ще всякий фас фуд по типу гарячої випічки
В центральній частині такого бума таких магазинів немає, мабуть залежить від контингенту района
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Бросайте
В моєму ЖК в Софіївській Борщагівці такі ціни на однушки.
Ми коли купували, то за ті гроші можна було в Києві взяти (ЖК Варшавський) але вибрали тут
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
По карті від Корчеватого до Печерська стільки ж, як від Старої Дарниці. Ось така цікава географія центральних районів
Так Корчеватое раньше к Печерску как то территориально относилось. У нас была фирма на Корчеватом, и инспектор из печерской налоговой приезжала
СМСница• 16 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Я не розумію логіки вашої. Якщо знесуть старий фонд і побудують новий ЖК, то район зразу стане багатим?
Ні, але оновиться контингент і платоспроможне населення зʼявиться
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
На ДВРЗ жодного такого магазинчика. Бідні жителі ДВРЗ мусять їздити у Аврору аж на Дарницьку площу або на вокзал.
У вас нема аврори на дврз? Серйозно?
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
Бо в центрі їх би скоренько розігнали, а в спальних районах закривають очі. Якби не розганяли то і перед ЦУМом стояли б біляші і розкладка з кавунами. Біля мене позносили МАФи з цим всім барахлом, хоча вони більш-менш пристойний вигляд мали, не пройшло і місяця як на тому місці зʼявилася фура з кавунами і виносний деревʼяний столик 🫣
Это другое, это конкурентная борьба с МАФами была
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Подруга живе на Лесі Українки.
І так, за продуктами йти їй далеченько. Зате суші-КФС-Антошка поруч.
Там Сильпо рядом есть и Фора
Кондуктор автобуса• 16 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У вас нема аврори на дврз? Серйозно?
Немає. Серйозно.
Єва є і Діні.
Ще багато продуктових.
Єва є і Діні.
Ще багато продуктових.
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Немає. Серйозно.
Єва є і Діні.
Ще багато продуктових.
Єва є і Діні.
Ще багато продуктових.
Заоните на горячую линию Авроры и требуйте открытия, аргументируйте, что у вас самый бедный район Киева
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляПоумничка
То шо, ви хочете сказати шо Солома це прямо багатий район?
Ну хоча, частково так можна сказати, враховуючи ціну на нерухомість і відповідно ії оренду
Солома близко к центру расположена)
Кондуктор автобуса• 16 августа 2024
Ответ дляЧарочка діда
Я на Полесской жила. Там рядышком, в кустах, напротив заброшенного автобусной парка на Бориспольской. И рядом с ним Ватсонс и мясной.
Звідти до ДВРЗ 40 хвилин транспортом з одною пересадкою.
Район, де Ви жили, називають Рембаза.
Прожити три роки і не знати, де живеш...
Район, де Ви жили, називають Рембаза.
Налитое яблочко• 16 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Помітила, живу в Голосіївському районі, мало взагалі таких магазинчиків..Зате на Троєщині, Борщагівці, ДВРЗ і таких всяких місцевостях багато дуже
А я до вас в Аврору їжджу за дрібницями, то ви не знаєте.
Налитое яблочко• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
І мабуть попита на таке не буде там
Саксаганського - це на Борщагівці?
Налитое яблочко• 16 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Голосеево - элитнейшний район, получается)
Трущоби ще ті.
Кондуктор автобуса• 16 августа 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Це де стільки Аврор на Дарниці?))
На Дарницькій площі три штуки. Між ними пішки хвилини по 3.
Саме на площі алея такого плану магазинів. Аврора, Червоний маркет, Копійочка. Між ними по пару метрів відстань. Ну і Простор там саме.
Кондуктор автобуса• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Одна дві зупинки ,на дврз продукти є .
Для мене взагалі там місцевість вся до площі однакова ,але ви нагадали,що то соцмісто)
Продуктових якраз там досить. Тема ж про Аврори була.
Налитое яблочко• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Я живу не там,але і на моїй вулиці немає таких магазинів
Що ж це за висілки тоді у вас?
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
Я заметила что колличество таких магазинчиков увеличилось с начала войны. Думаю, чтобы люди могли снимать стресс методом копеечных покупок. В той же Авроре итд.
Мотлох там непотрібний
Шалена красуня• 16 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Живуть в картонних коробках під мостами! #kbxyjdbltkf
Автор просто недавно у великому місті, дивується всьому новому
Сейчас, в военное время, полиция всех вместе с коробками гоняет от мостов
Налитое яблочко• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Чим зручніше?
Голомвєво ближче до центру
Без метро - це попа.
Налитое яблочко• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Мне сбросить вам стоимость аренды в ближайшем пригороде или вы сами загуглите?
Це мешканці панельок і хрущівок себе елітою возомнили.
Карапулька• 16 августа 2024
Как надоели эти понаехавшие царицы с недалекими своими умозаключениями. Уже поделили Киев на бедные и богатые районы. Откуда у вас всех это? Вылезти из оп мира с туалетами на улицах и сразу давай делить столицу уже по уровню людей живущих в ней веками? Ужас.
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
В Голосеевском районе и обычных магазинов меньше, чем в других районах и залов меньше. Даже отделений нп почему-то меньше.
Так(
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ну как же не обхаять Троещину.Кстати,на троещине только ОДИН магазин Авроры.
Я щось погане написала про Троєщину?
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Це один район як би
Я знаю. Але різниця суттєва
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Так цікаво. Я вже років п´ять-сім, як помітила, що проживаючі на Голосіїво щиро вважають себе районом у центрі
Розпочалось це все після того, як кілька донецьких гігантів релокейтнули своїх менеджерів та топ менеджерів, заселив там ними частину нових та відносно нових ЖК.
Хто би мені ще років 10 тому сказав, що жителі Ліко Граду та Проспекту Наукі будуть вважати себе жителями елітного центру Києва
Розпочалось це все після того, як кілька донецьких гігантів релокейтнули своїх менеджерів та топ менеджерів, заселив там ними частину нових та відносно нових ЖК. Хто би мені ще років 10 тому сказав, що жителі Ліко Граду та Проспекту Наукі будуть вважати себе жителями елітного центру Києва
Голосієво це не центр
Це правий берег, який ближче до центру,ніж лівий
Я б краще жила на лівому березі,там веселіше
Техпаспорт на медузу• 16 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Немає. Серйозно.
Єва є і Діні.
Ще багато продуктових.
Єва є і Діні.
Ще багато продуктових.
Мені діні подобається. Більше ніде не бачила?
Чаклунка-ведунка• 16 августа 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ну да, на великій васильківській же люди звичайні не живуть))
Суцільні небожителі.
зараз там мало живуть, всі майже виїхали закордон, тільки пенсіонери залишились
Чаклунка-ведунка• 16 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Голосіївський район великий, там є різні мікрорайони і контингент дуже відрізняється.
Копуша• 16 августа 2024
Ответ дляol_kin
Нє, ДВРЗ переможець в цій номінації, повірте
Я, приехав на ДВРЗ, обнаружила милый и тихий район с разноцветными домами и отличными дорогами
Может каждый видит, то что он хочет видеть?