Гостра на язик• 16 августа 2024
Ви помітили, що в найбідніших районах Києва
Купа магазинів із дрібницями по типу аврори,прямо ціле скупчення на одній вулиці ну і ще всякий фас фуд по типу гарячої випічки
В центральній частині такого бума таких магазинів немає, мабуть залежить від контингенту района
Отжигающая• 17 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Там все відбудували
Эта часть города практически не пострадала.
Не сравнить с Липками.
мимАпроходила• 18 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
Це хто йому таке горде звання присвоїв? Район як район, свої плюси, свої мінуси (в тому числі від парків, якими відверто страшнувато ходити, якщо чесно). Мені особисто не подобається.
Цікава ви, парків боїтесь🤣 там є муніципальна охорона, і кнопки тривоги , ви давно не виїзжали з новопечерських липок🤣 світ змінився
БолеИменее• 13 сентября 2024
Країна бідніє в цілому, тому йде попит не на Богемський кришталь, а на звичайні ходові речі, враховуючи, що півкраїни у нас ВПО і людям треба на новому місці накупити купу хатнього дріб´язку.
Це ж вам не Данія, де нашим біженцям і холодильник видають власний, і купу нового посуду, і одяг.