Интимная• 16 августа 2024

Тряпочка для скла щоб не було розводів

Дівчата, підкажіть будь ласка класну тряпочку, треба витирати скляну поверхню газової плити. Хто чим користується?
Знаю тільки про існування greenway, але ніколи не користувалася
МаксХмара• 16 августа 2024
Газета або бумажне полотенце.
Кращого не придумали

автор Интимная • 16 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
Газета або бумажне полотенце.
Кращого не придумали
На жаль, на скляній газовій плиті це не працює
04214• 16 августа 2024
Якщо не помилятися, то тряпочка чорний кіт . Вона не дешева, але того варта. Вікна з нею мити- одне задоволення
автор Интимная • 16 августа 2024
Ответ для04214
Дякую за пораду)))
Зараз все скажу• 17 августа 2024
Ответ для04214
Що це за чудо таке?Може фото маєте? Бо це миття вікон до сказу доводить.
автор Интимная • 17 августа 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Я знайшла таку, вже замовила. Буду пробувати