ДаЗдраПерма• 16 августа 2024

Подарок женщине 64 г

Посоветуйте что подарить? Вещи точно нет размер не знаю,буду посылать почтой подарок ,живёт в деревне, хочу сделать пожарок,бюджет +-1000 грн
Кусачая Я• 16 августа 2024
деньги

Zelenkа• 16 августа 2024
Хобі є? Набір для вишивки, наприклад.
Малявка ще та• 16 августа 2024
Шарф, платок. А взагалі, якщо речі не треба, то можна продуктову корзину. Червона ікра, шампанське, гарна заварна кава. Щось таке, на що грошей сама пожаліє
автор ДаЗдраПерма • 16 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Хобі є? Набір для вишивки, наприклад.
Не,у нее времени нет огород, хозяйство
Кусачая Я• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
фуагру и суши
Крайня невістка• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
в чем она ту каву заваривать будет? зачем ей то шампанское?
автор ДаЗдраПерма • 16 августа 2024
Тоже думаю купить хороший кофе, чай, сладости
Малявка ще та• 16 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
фуагру и суши
Я їла фуагра у Франції двічі. Дуже, доречі, смачно) а що поганого в том, щоб побалувати людину, яка не факт, що має фінансові можливості
Добродійка• 16 августа 2024
массажная ванночка для ног. после огорода - самое оно.

Малявка ще та• 16 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
В турці. А шо у баби в хаті посуду немає? Шампанське всі п´ють традиційно. Сама може і не купити. Подарунки буде рада. Або коньяк
Кусачая Я• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
якщо людина немає можливості, то її в радість буде отримати гроші
Крайня невістка• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
нафига ей та фуагра? а на 1000 грн можно купить продуктов или к зубному сходить
Малявка ще та• 16 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну це мені хтось відписав, що треба фуагра. Я теж не грібу, нащо вона бабі в селі) а от смаколики відправити можна. Гроші вона внукам віддасть. Такі вони хороші бабусі) а смаколики сама з´їсть
Залізний занавіс• 16 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Не,у нее времени нет огород, хозяйство
Триммер
Сижуревувшоке• 16 августа 2024
Набор вкусностей - кофе, чай, конфеты, сыр, шоколад, печенье и т.д.
+ Набор косметики в подарочной косметичке (крем для рук + гель для душа)
Или
Чтото из LED - лампа для чтения, лампа для отпугивания насекомых
Или
Массажная подушка
Добродійка• 16 августа 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Триммер
О, или кусторез, точно)
Сумчатая кошка• 16 августа 2024
Павербанк. Зараз всім актуально
Допоможіть знайти• 16 августа 2024
плед, тапочки (це в селі швидко виходить зі строю). Виросла в селі, пам´ятаю.
Клептоманка• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
Про гроші точно.Чи онукам роздають чи корм для курчат купе.
Я за рушники , теплий халат.Знаю по своїй мамі, завжди на це жаліє- ’ та в селі хто там баче, і такий халат підійде, дірок же немає’

Клептоманка• 16 августа 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Павербанк. Зараз всім актуально
І це теж актуально.
Може якийсь ліхтар, що від сонця заряджається.
Крайня невістка• 16 августа 2024
Ответ дляКлептоманка
ну так купить самому ей хлеба сыра масла колбаски фруктов - все это в пакете подарить
автор ДаЗдраПерма • 16 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
Я буду почтой высылать только что не портится
автор ДаЗдраПерма • 16 августа 2024
Ответ дляДобродійка
О, или кусторез, точно)
Триммер есть точно
Застряла• 16 августа 2024
купите плед хороший, в своем доме такое всегда нужно)
Крайня невістка• 16 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
тогда мыло, много мыла твердого - его никогда много не будет и это действительно нужно
Реанимация• 16 августа 2024
Телефон новый подарите
Харчовий тріль• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
Каву , якщо любить. Моїй мамі 73. Вона обожнює каву, але... каву одного -двоз сортів . Знаю , що дорогу, свіжої обжарки замовляю їй в Ужгороді ту , яку вона любить.. а так будь - яку - ну викине...
Прагматик флегма• 16 августа 2024
Пушистый плед
Харчовий тріль• 16 августа 2024
Ви ж знаєте, що любить жінка .. хоча б приблизно .. як можна радити. Моя мама любить орхідеї, в неї їх штук 50, вона б раділа і класному халату і гарному домашньму косьюму, або спортивному , щоб з собакою гуляти. Раніше крем, але зараз проблеми зі шкірою- тому підбирає сама ,. Свекрусі теж 73 - живе в селі - завжди або щось з техніки або гроші )
Незламна• 16 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
Может, она не любит красную икру, шампанское, растворимый кофе