Lukkyy• 16 августа 2024

Планування вагітності і застуда

Плануємо дитину, я дуже застудилась. Поки тест робити рано, але минулого разу завагітніла відразу. Тепер боюсь лікувати нежить гормональним Назрнексом і є потреба вколоти Дексаметазон, важко дихати. Як правильно поступити? Лікуватись тим, чим не можна? Чи краще не треба?
ЧупакабраЗеБест• 16 августа 2024
в этом цикле не получится у вас забеременеть. любое орви снижает уровень зачатия до почти до 0.
это говорилось даже в ’счастье из пробирки’
Марина34.• 16 августа 2024
Я б не ризикувала. Невже той нежить якось більш лайтово не можна лікувати
автор Lukkyy • 16 августа 2024
Ответ дляМарина34.
Так от. Я вже ледь витримую
Маргарита sh• 16 августа 2024
Если планируете беременность,то тогда лучше и лекарства подбирать ,как при беременности
Марина34.• 16 августа 2024
Краще б запитати в гінеколога чим порадить лікуватись
likarka• 16 августа 2024
Дивно ви лікуєте нежить гормонами
автор Lukkyy • 16 августа 2024
Ответ дляlikarka
Дивно ви лікуєте нежить гормонами
Дуже сильна закладеність
likarka• 16 августа 2024
Ответ дляLukkyy
Дуже сильна закладеність
Це ненормальна тактика
автор Lukkyy • 16 августа 2024
Ответ дляlikarka
Це ненормальна тактика
А яка нормальна?