КоролеВешна• 16 августа 2024
Де шукати чоловіка?
Ні з ким не було стосунків, не розбираюсь в чоловіках.. працюю в жіночому колективі. От де їх шукати?
Бла бла бла• 16 августа 2024
Я знайшла в Бельгії
Може і ви спробуйте. За кордоном з цим простіше
БезВзяток• 16 августа 2024
Ответ дляКоролеВешна
Устройтесь в какой-то магазин Аля Море пива, бухта пива, На посошок, и найдете быстро
На циголках• 16 августа 2024
Сусідка була царство їй небесне, 80 років вже було, тричі вдова, і як вона до мужиків липла, швидку викликала, її послухали, тиск поміряли, а вона; давайте чайку вип´ємо, в тих очі на лоба, і так постійно, то зробить вигляд що впала і просить якогось чоловіка їй допомогти, потім заводить бесіду, кличе в гості, отака нахальна але й сама ні дня в житті небула.
КоролеВешна
• 16 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
Я знайшла в Бельгії
Чим простіше?
Вакцениро Вона• 16 августа 2024
Ответ дляБезВзяток
Так вона там алкаша знайде)
БезВзяток• 16 августа 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Так вона там алкаша знайде)
Не всегда. В Море пива цены дай боже, и есть такие, которые берут 0,5 - литр на выходные
Бла бла бла• 16 августа 2024
Ответ дляКоролеВешна
Чим простіше?
Да всім, не обирають по високим критеріям зовнішності, і самі поводять себе просто, без понтів. Легко знайомляться, легко товаришують
Я ще й обирала, хоча не красотка
ЗдесяЯ• 16 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
Я ще й обирала, хоча не красотка
Як ви тепер живете? У нього?
Бла бла бла• 16 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Як ви тепер живете? У нього?
Так, але в Бельгії ми не живемо, познайомились в турі, були туристами . Зараз в Нідерландах
ЗдесяЯ• 16 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
Так а він хто по національності?
КоролеВешна
• 17 августа 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
І навіть сексу не було?
Не було
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 августа 2024
Ответ дляКоролеВешна
Не було
А ви хочеье для сексу чи для відносин?
КоролеВешна
• 17 августа 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А ви хочеье для сексу чи для відносин?
І того я того