Свисток ля-минор• 17 августа 2024
Кто отдыхал с мужем этим летом на Западной?
Как прошло?
Вопрос к тем у кого нет брони!
Благодарю
Вопрос к тем у кого нет брони!
Благодарю
Дайте подумать• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А надо??
Просто если у него даже военника нет,тот шансы получить повестку возрастают
сЛАдКОежКА• 17 августа 2024
В Запорожье огромное количество военных,которые фронт в глаза не видели.
Ухоженные,НЕ загорелые,форма новая,бородки барбершопные,на джипах.
Ходят по кафе, ювелиркам,гуляют спокойно,людей ловят.
Весняний Марафон• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Не надо защищать
Правильно, пусть сами идут себя защищать, раз уж в стране война.
сЛАдКОежКА• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Поліція?Справді?Ви точно не в паралельній реальності живете?
Тут з двора можуть забрати чоловіків які заготовляють дрова.
Я извиняюсь, конечно.
Но не понимаю, почему вообще мужчины ещё есть в приграничных регионах.
Оттуда же сбежать можно за границу,тропы знают.
У жителей других областей и возможности нет добраться до приграничья.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
в какой методичке? Ну вы реально давайте уже не лукавьте. У меня знакомая жила в Ужгороде, еще 20 лет назад рассказывала, что у нее и у ее родни, друзей и знакомых венгерские паспорта у всех. Так кому мне верить? Непонятно кому под анонимом или реальной знакомой, которой нет смысла мне врать и которую я знаю уже 20 лет?
Еще вспомнила, когда ребенок учился в школе, у него была одноклассница из Закарпатья, они всей семьей уехали лет 7 назад в Венгрию, перед отъездом говорили, что у них есть венгерские паспорта.
Так кому мне верить? Непонятно кому под анонимом ))
сЛАдКОежКА• 17 августа 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Каждый сам за себя и пусть каждый лично решает.
А лучше пусть границы откроют.
Кудрі кручу сама• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
так я вас и не призываю никому верить ) просто пишу то, что знаю я
Кудрі кручу сама• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А лучше пусть границы откроют.
боятся, что незламни поразбегаются
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Ага)Живу на кордоні з Румунією.Більше того скажу навіть хто справді румун і має два паспорти бояться.Всі хто зміг виїхали і не ризикують повертатись.
У мене більш цікава історія:
Ми експортуємо товар в Європу, логістична компанія подала на завантаження авто, пока вантажили водій пив з дівчатами каву та розповідав що він вже 15 років як змінив громадянство, працює далекобійником. Завантажили груз, поїхав він і ось в кінці дня взнаємо, що у нас форс-мажор, бо замитнена машина була зупинена при перетині кордону, бо виявляється що водій не змінив громадянство, а отримав румунський паспорт і за ним весь час перетинав кордон. Не знаю вже як, але саме на цій митниці його ідентифікували як громадянина України, бо ж Україна не признає подвійного громадянства і для нашої країни він її громадянин.
Логісти доставили іншого водія, переробили документи, а героя нашої оповіді відправили на навчання
Весняний Марафон• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А лучше пусть границы откроют.
И выпустят всех военных, а остальных уже как получится.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так і я вас не призиваю)
Свисток ля-минор
• 17 августа 2024
Всем спасибо.
Тема стоп
Спасибо кто из девочек ответил по теме.
Тема стоп
Спасибо кто из девочек ответил по теме.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Всем спасибо.
Тема стоп
Спасибо кто из девочек ответил по теме.
Тема стоп
Спасибо кто из девочек ответил по теме.
Так відповіли по різному всі) що для вас
’ По теме’? Везете свого Васю до нас чи ні
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так и про школы венгерские молчат или в оправдание от экскурсовода звучало как ’угорщина підтримує спільноту’ - двойные стандарты
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Тому тут проживають національні меншини.
Жіночко, інколи знати історію країни в якій живеш було б не зайвим, щоб не виглядати невігласом
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
А як би на сході інша меншина школу відкрила - теж норм?
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Яка меншина на сході?
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Та почитайте вже історію України, чому ці люди зараз проживають на території сучасної України.
Локшина на вухах• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я извиняюсь, конечно.
Ви це серйозно? Кордони захищаються зі зброєю, дорогами і купою прикордонників, щ якими вже тцк чергує. І якщо людина живе у місті Львівської, Івано-Франківської чи ін зах обл, то які стежки вона знає?
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
І це все Закарпаття?Одногрупниця і одна знайома?
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я извиняюсь, конечно.
Бо деякі мають тут сімʼю і не хочуть покидати,інші знають який це ризик.
Ви ж тут не живете,реальної картини життя тут не бачите.Не знаєте скількох підстрелили,скільки померло у воді…
Кудрі кручу сама• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
а я что, говорю, что это все Закарпатье? И не одна знакомая, а также все ее друзья и родные. У меня всего две знакомые из Закарпатья: вот эта знакомая и семья одноклассницы. Всего только они и у них у всех венгерские паспорта. Какое удивительное совпадение.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
У мене більш цікава історія:
От нарешті реальна історія.Саме так!
І більше того є купа знайомих,які живуть за кордоном 15-20 років і вони не приїжджають сюди-бо розуміють це ризик великий.
Локшина на вухах• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Я живу все життя на Закарпатті в вся моя рідня,велика родина.В усіх один український паспорт.
Подруга з Ужгорода, її сім´я має один паспорт. Є родичі у Чернівецькій, Івано-Франківській обл - один паспорт, дуже велика родина і коло спілкування у Львівській області, всі з одним паспортом. Звісно крім тих, хто давно емігрував закордон, ті мають якісь документи. Такі випадки є, але не так масово, як тут брешуть. Така ж ситуація, як на сході з російським паспортом.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вони були не всюди,а там де велика угорська спільнота.Зараз вже немає.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Але я пишу відкрито без аноніма))А ви голосите анонімно.От і нехай вирішують пораднички кому вірити.
Локшина на вухах• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Всем спасибо.
Тема стоп
Спасибо кто из девочек ответил по теме.
Тема стоп
Спасибо кто из девочек ответил по теме.
Автор, ми з західної обл, не ризикує чоловік вільно гуляти, якщо немає підстав для броні відстрочки, я б не їхала.
Кудрі кручу сама• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
голосование устройте еще. И вообще-то я не вам писала, или вы тут строчите и под анонимом, и без и запутались?