Повітруля• 17 августа 2024

Дуже бісить, що чоловік неадекватно щедрий. Може я дивна?

Все, абсолютно все готовий віддати друзям. Без трусів лишиться, але другові на квартиру докладе , ще і попросить не віддавати швидко, а при можливості.
Леся Українка• 17 августа 2024
В мене такий дідусь був,постійно сварилися вони з бабусею

Страхованная• 17 августа 2024
У сестри такий.. був. Друзям останнє віддасть. Собі і рідним- все, що лишилось. Розлучилась, то зараз на аліменти на дитину не завжди є, бо іншим- останню сорочку зняв. І як людина він же хороший наче, але там якийсь перекос в пріоритетах, нема розуміння, хто такі «найближче коло». Ну і жити з такими важко, бо не зрозуміло, кому в критичній ситуації він допомагатиме в першу чергу.
А я женатая• 17 августа 2024
Я думала он с вами такой щедрый, а если с друзьями , бегите от него
Так точно!• 17 августа 2024
Ответ дляПовітруля
’любов’ - чули про таке?
Любовь пройдет, когда появится ребенок, у вас не будет личных денег. А он по прежнему будет спасать друзей и говорить, что им нужнее.
Лама_мама• 17 августа 2024
Это мой муж такой, всем помогает знакомым, знакомым знакомым, родне, родне родне. Но так что бы я не знала, а то будет скандал.
Поторописька• 17 августа 2024
Ответ дляПовітруля
є, він відкладає
У вас має бути
Все до блиску• 17 августа 2024
Ответ дляПовітруля
є, він відкладає
Раптом , другу потрібно, віддасть заначку?
автор Повітруля • 17 августа 2024
Ответ дляВсе до блиску
так, віддасть
Все до блиску• 17 августа 2024
Ответ дляПовітруля
так, віддасть
Жах... Дивно, чому щедрість така до друзів,а до дружини ні.. А якщо Ви попросите на щось, дає Вам гроші?

автор Повітруля • 17 августа 2024
Ответ дляВсе до блиску
дає
він всім гроші роздає
Все до блиску• 17 августа 2024
Ответ дляПовітруля
дає
він всім гроші роздає
Тоді треба так робити, що б після Ваших потреб в грошах у нього не залишалося на друзів...