интайм_не_предлагать• 17 августа 2024
Как вы относитесь к угрюмым официантам?
Бритоножка• 17 августа 2024
Главное что б на голову не одел)))), мне не надо что б с подскоком приносили поднос
Сундучок с каникулами• 17 августа 2024
Ответ дляБритоножка
Я бы сказала, главное, чтоб не плюнул в кофе)
Сундучок с каникулами• 17 августа 2024
Ответ дляКозачка
Норм. Зато искренне. Не люблю клоунов неискренних
Это сфера услуг, есть умеренно доброжелательная улыбка, клоуном быть необязательно
Бритоножка• 17 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Если так думаете, значит сами так себя ведете
Сундучок с каникулами• 17 августа 2024
Ответ дляБритоножка
Видать с юмором беда у вас….
Бритоножка• 17 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Видать с юмором беда у вас….
С юмором нормально, я о таком даже думать не хочу
Пишу з калідору• 17 августа 2024
Я им в лица особо не заглядываю, главное чтобы долго ждать не приходилось.
Гравітація• 17 августа 2024
А я, навпаки, чайові залишу. Хто зна, шо в людини на душі. Це найменше, шо я можу зробити, щоб підняти комусь настрій.
Зауважу, що мені не треба супер-пупер обслуговування і цілування а сраку. Якщо швидко і якісно, то це все, що мені потрібно.
Але якщо офіціант не те щоб ’угрюмий’ або засмучений, а поводить себе так, наче я до нього додому прийшла в 3 години ночі просити грошей, то взагалі хай іншу роботу шукає.
Туфли в чешуе• 17 августа 2024
Пофіг, аби нормально робив. Навпаки не люблю ці нещирі посмішки і нав´язливий сервіс.
Вот Она Я• 17 августа 2024
Не роздивляюся офіціантів. Прийняв замовлення, більше від нього мені нічого не потрібно.