Видящие_помогите• 1 час назад

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 98
За
Проти
ПуГоФФка• 56 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ні. Я мати і громадянка іншої країні.
Так а чого про чужу країну турбуєтесь? Ми без вас розберемось)

ЧорноброваЯ• 56 минут назад
хватит и того что бездетные мужчины должны защищать ваших детей, не хватало чтобы еще и женщин мобилизовали. Вы их наплодили, своих детей, вы их и защищайте. Тем более вы уже выполнили демографический план, а эти многодетные перевыполнили, так что вперед-на передовую.
ПуГоФФка• 55 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
То мають піти спочатку ті, хто має яйця? А після цього підуть ті, кто має яєчники? А чому не зараз? Особливо якщо ті яєчники не напрацювали на дитину? А працювали на тампони?
Та може на чашу менструальну🤔
автор Видящие_помогите • 55 минут назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Нічого подібного. Ви маєте захищати країну чиїм паспортом ви користуєтесь.
Всміхайлик• 54 минуты назад
Ответ дляПуГоФФка
Я ж вам прикрепила скрин
И? Там не о том
ПуГоФФка• 54 минуты назад
Ответ дляВсміхайлик
И? Там не о том
Там о реализации женщины.
Всміхайлик• 54 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Саме так, бо в них же матка. Не використала матку за призначенням - іди використовуй тіло на фронті. Як це потребують від тих, хто має член.
Кстати реально это честно
автор Видящие_помогите • 54 минуты назад
Ответ дляПуГоФФка
Та може на чашу менструальну🤔
В кого як. Але ідея просто і зрозуміла. Якщо наявність члена є ознакою - матка яка не була використана - теж має бути ознакою.
автор Видящие_помогите • 51 минуту назад
Ответ дляВсміхайлик
Кстати реально это честно
Саме так. Мене дуже веселить як вони тут розказують про «реалізацію» 😆 В той час як для призову достатньо мати хочаб одне яйце. Як забігали та заквохтали, ви подивіться 😁

ПуГоФФка• 52 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Так а чого вас наша країна турбує? Займіться собою, ви ж жінка чи де
автор Видящие_помогите • 52 минуты назад
Ответ дляПуГоФФка
А вас вона вже не турбує? Чи турбувала, тільки коли члени чіпали?
ПуГоФФка• 52 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Забігали ахахаха)
Оце у вас комплекс величності)
ЧорноброваЯ• 51 минуту назад
Ответ дляВидящие_помогите
только после многодетных и им подобных, и то не 100%, еще раз повторюсь, мне глубоко начхать на чужих детей и я уж точно не собираюсь ни их защищать, ни их мамаш, Даже если этот бред и подпишут, то я работаю в департаменте, который занимается бронью, и естественно в случае этого бреда, меня забронируют в первых рядах.
ПуГоФФка• 51 минуту назад
Ответ дляВидящие_помогите
Тобто ви не можете відповісти на просте питання.. ну і хто ви після цього? Не жінка, а троляка зальотна
Всміхайлик• 50 минут назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Наших детей наши мужья защищают как и нас
автор Видящие_помогите • 49 минут назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви маєте іти в перших рядах, як громадянка своєї країни, яка не народила громадянина цієї країни. Тобто нічого не дала їй. Тепер маєте дати себе.
Забула що?• 49 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
А що, відмінність складає лише член?
Всміхайлик• 49 минут назад
Ответ дляПуГоФФка
Там о реализации женщины.
Человека, как женщина это только как жена и мать
автор Видящие_помогите • 49 минут назад
Ответ дляЗабула що?
А що, відмінність складає лише член?
А зараз є ще якась відмінність окрім члена?

Пані з калабані• 49 минут назад
Ответ дляОбращеница
Ещё не все мужики пошли,а уже женщин отправляют
Та писец.
Уровень накала у общества сумасшедший.
ПуГоФФка• 48 минут назад
Ответ дляВсміхайлик
Я вам там выделила слово «женщина» розовеньким
Пані з калабані• 48 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Вони виховують майбутніх українців. Що бездітні роблять?
А якщо померли діти через війну? І вже немає кого виховувати?
автор Видящие_помогите • 48 минут назад
Ви дивіться стільки тут проти 😆😆😆 Жареним запахло 😁😆 Забігали як 😆
Всміхайлик• 47 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ага, тут то выходит, что не только по заграницам теперь можно ездить, а придется и отрабатывать эту плюшку.
Забула що?• 47 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Вибачте, а де тут «ловушка»? Ви всі тихо мирно погодились, що наявність члена є призначенням для призову. Чому невикористана матка викликає в вас стільки обурення? Все дуже логічно.
Ну воно коли нема чим думати, то канєшно. Зріст, вага, можливість підіймати певну вагу, відсутність кровотеч (місячних), це ж все однакове, ага.
ПуГоФФка• 47 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ви просто посміховисько)
Забула що?• 47 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ні. Я мати і громадянка іншої країні.
Та тролина ти
автор Видящие_помогите • 46 минут назад
Ответ дляПуГоФФка
Ну якщо для того, щоб бути призовним - достаньо мати член - вам достатньо мати матку. Все просто як Божий день. Чи у військоматі зараз питають щось про почуття і самовідчуття і покликання і я це пропустила? 😆😁😱
Всміхайлик• 46 минут назад
Ответ дляПуГоФФка
Замените на мужчина и скажите, что ему недоступно из вашего списка?
Пані з калабані• 46 минут назад
Дівчата, я думаю що це бот.
Там немає сенсу щось доказувати.
Автор думає що своїми пропагандонами низькими змусить жінок більше народжувати.
Щоб жінки більше народжували - треба припиняти війну.