Люблю пиво• 17 августа 2024

Які страви люблять ваші чоловіки?

Ну зрозуміло, що треба щось мʼясне, бо мій інше не сприймає. Мені, на приклад, достатньо якоїсь каші і шматочка мʼяса чи підливи. Він таким не наїдається.
Мені треба ідеї, щось окрім відбивних чи стейку ))
Розкажіть, а що ваші чоловіки люблять їсти ?
Copy-Paste• 17 августа 2024
Мій любить млинці і пельмені найбільше.
Але їсть абсолютно все

Ванна Тазиковна• 17 августа 2024
Ті, що я готую
Сердючка• 17 августа 2024
Ест все, что приготовлю.
Козачка• 17 августа 2024
В більшості він готує,бо я тільки просте.Сьогодні нажарив дирунів.Вчора рис був з куркою,я пізно з роботи приходжу,він раніше.Все їмо,зараз овочів багато,риба,салати.
Я инженер, меряю от 1• 17 августа 2024
Всеядний, зранку завжди топче вівсянку на воді, йому в кайф, зараз я зварила бограч, вперше, але думаю сподобається
Божа кульбабка• 17 августа 2024
Мій їсть все крім риби.
Пельмені, налисники, плов, жаркоє, перці фаршировані, гуляш, м´ясо по французьки, олів´є, полюбляє ще сосиски/ковбасу, але таке їмо рідко бо шкідливо.
МУСЯкомарова• 17 августа 2024
Мой любит пасту. Но он итальянец 😂
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
Мій любить млинці і пельмені найбільше.
Але їсть абсолютно все
Ооо,мій теж слава богу їсть все, йому все смачно що готую,а діти підлітки виносять мозок
Кумедна• 17 августа 2024
Бограч, рибу запечену, особливо морського окуня, плов, фаршировані перці, пироги різні, торти, рагу, в принципі,багато чого. Не їсть лише розсольник та печінку

Звоночек• 17 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Діти підлітки не їдять? Значит не підлітки ще
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляКозачка
ООО,дируни,давнооооо не готувала, треба зробити
Уси Пуси• 17 августа 2024
Мой любит борщ и сало. А ест все
автор Люблю пиво • 17 августа 2024
Ответ дляCopy-Paste
Мій любить млинці і пельмені найбільше.
Але їсть абсолютно все
О, пельмені домашні і мій любить )
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Син 14 років,188 см зріст,спортсмен,худюще капець.доця 18 років ,,та взагалі сидить над тією їжею,наачче гівна наклала,я не заставляю їсти те що не подобається, їдять що подобається.
автор Люблю пиво • 17 августа 2024
Ответ дляСердючка
Ест все, что приготовлю.
Ну а що Ви готуєте , щоб він наїдався?
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
О, пельмені домашні і мій любить )
Такс,до дерунів записую у список пельмені на наступний тиждень.
Я инженер, меряю от 1• 17 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Моя теж така у 18, зараз живе окремо і готує собі, що хоче, вдома теж розбалували в їжі
А я с Рио-де-Житомира!• 17 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Доця в 18років може вже собі сама готувати,та й син теж,хрен би вони мені виносили мозок,не подобається що мама готує-сидіть голодні або готуйте самі
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Курку цілу запекти,чи окремі частини які любить,чи індиче бедро смакота,чи свинини теж замаринувать і запекти в руккаві цілий чи кусочками,печінка куряча, печінки свиняча биткі,оооо печінковий торт,обожнюємо обидва,ну і риба всяка запечена,смажена,тушена,борщі солянкі бограчі,ну і котлети різні,відбивні з грибами під сиром,ну і вище писали багато усякого, картоплю зтушить.....

автор Люблю пиво • 17 августа 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Мой любит пасту. Но он итальянец 😂
Мій любить макарони, бо він -українець )))
НашлаПерепискуМужа• 17 августа 2024
А мені таке подобається
автор Люблю пиво • 17 августа 2024
Ответ дляКумедна
А бограч як робите ?
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Та воно їсть по дві зернини в день, хоче поправитися а не жре
Я ж не заставляю їсти ненавистні їм котлети, сало голубці борщі,а готую що любить, але їсть мало
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дуже худющі,я неппроти готувати що хочуть
Ленне-Рейма• 17 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А мені таке подобається
Ви чоловік?
Я инженер, меряю от 1• 17 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Моя їсть не мало, бо теж хоче набрати, але теж не може, астенік
Кумедна• 17 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
А бограч як робите ?
По рецепту Клопотенка, або ще робила по рецепту Андрія Клюса.
ПодругаМужа• 17 августа 2024
М´ясне не знаю. Мій найбільш любить фаршировану рибу, торт снікерс і баклажанну ікру.
ПодругаМужа• 17 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
А що Ви накладаєте? Мій ровесник Вашого сина, дуже любить піцу, шаурму, сирники, лазанью, фрукти просто мию і кладу до фрутовниці, на вечір пуста.
Звоночек• 17 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
У 18 моя вже жила окремо. Ще виготовлювати їм