Холодная каша• 17 августа 2024
Чи вдягали ви своє плаття з випускного/весілля десь ще?
Чи висить у шафі, відпочиває?
Альфасамка• 17 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну,було б дивно кудись надіти весільну сукню
в сільпо
Акуна_Матата• 17 августа 2024
Храню свадебное. У свекрови лежит до сих пор, свадьба была 44 года назад. Дети смотрели и меряли, теперь внуки, милота. И я свое так хочу показывать
В шоколаде• 17 августа 2024
На выпускной шили мне такое платье по колено приталенное, красное. Пару раз надевала потом. До сих пор актуальное с 2002 года 😉 даже переехало со мной из Украины в Польшу. Свадебное тоже было до колен. Лежит но не надевала.
Дідова баба• 17 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
в сільпо
Я на второй день, когда отмечали у свекров, вышла с подружками в свадебном платье в Кишеню под домом)) сверху, не помню, что-то было типа куртки
Розбещена цяточка• 17 августа 2024
Оба в аренде и нет проблем, свадебное покезло- была первообладателем😉
Я не в теме• 17 августа 2024
У меня не было ни выпускного платья, ни свадебного. В школе выпускного у меня не было (для 9-классников их даже и не проводили). В техникуме был, но я на нем была не в платье. И свадьбы у меня не было. Была просто регистрация брака. В обычной одежде
Лялька в колисці• 17 августа 2024
весільне брала на прокат, випускне плаття після 11-го класу - на прокат, а от сарафанчик в якому була на випускній лінійці в 9-му класі носила дуже довго ) навіть вже і після школи неодноразово
Триндю-бриндю• 17 августа 2024
На випускний вдягала мамин сарафан, на весілля орендована сукня, нема зайвих нарядів - не ламаєш голову куди їх вигуляти/подіти.
АнтиТроль• 17 августа 2024
Випускне одягала на весілля брата, воно не бального формату, а швидше коктейльного. Потім на ОЛХ продала
Не надягала. У мене були такі сукні, що ще кудись точно можна б було вдягнути, але не доходили руки сами до них. Спочатку думала продати, а тепер не хочу.
Коли я була поменше, мені так хотілося знайти щось з молодості мами або бабусі. Проте нічого толкового не було. Хочу залишити ці сукні тупо як сувенір з минулого. Ще у мене повно крінжових мікро суконь гепюрових або леопардових з часів студенства. Також на згадку про веселі часи залишила
Вкуси мене• 17 августа 2024
Свадебное было на прокат.
Выпускное точно никуда не надевала и не представляю где оно и куда делось.
Love_Love_Love_• 17 августа 2024
О, добре що нагадали. Якраз думала в чому піти сьогодні на роботу, весільна сукня вже і попрасована
НуКаНаКа• 17 августа 2024
На випускний в мене була біла сукня-футляр, вдягала потім ще купу разів. А весільного в мене не було
Кто крайний?• 17 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
не заводила плаття
Було би дивно, щоб мужик був у сукні
Белая и пушистая• 17 августа 2024
Не було сукні на випускний, а весільне куди?) Висить десь у батьків.