Чоловічі яйки в мошонці можуть рухатись? Я раніше знала, що мошонка може ставати коротшою від холоду, або розтягуватись. Але не знала що яйці самі по собі можуть рухатись незалежно від мошонки.
Коли я вперше лизала мошонку, что помітила як яйки рухались вверх і низ. Тобто, чоловік може іх піджимати до тіла коли захоче, або вони самі це роблять, коли їх сильно торкаєшся. Мені так це сподобалось, вони як живі. Тому, мені більше подобаються великі яйки, бо так краще за цим спостерігати.
Результат:
вже голосів:
23 (38.33%)
Знала про це
19 (31.67%)
Пофіг
12 (20%)
Дивитись результат
6 (10%)
Нічого собі, не знала
Ответ дляNathalie27
До Вашої теми навіть не думала про це
Тому що погано знаєте чоловічий організм і більше сконцентровані на собі.
Nathalie27• 17 августа 2024
Ответ дляОсьминожко
У мене нема потреби вивчати чоловічий організм
Ответ дляОсьминожко
Лучше бы и вы сосредоточились на себе , а не на мужских яйцах, членах, вагинах , сосках и прочем.Вот правда говорят , что люди с психическими расстройствами озабоченные и повёрнутые на сексе. Достаточно посмотреть ваши темы
Dolce.Vita• 17 августа 2024
Ще не заходячи в тему, вже знала хто її автор 🙈
То вам і хлопці і дівчата подобаються?
Ответ дляDolce.Vita
То вам і хлопці і дівчата подобаються?
Каждый пол интересен по своему.
Ответ дляContento
Не все люди с психическими расстройствами озабоченные и повернутые на сексе