Розвідка Маші• 1 час назад

Сніданок на схудненні 13

Добрий ранок!!! Всім, хто їсть, смачного!!!
Заела_пластинка• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Навіщо так багато жирів?
Вы тут впервые?

автор Розвідка Маші • 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Навіщо так багато жирів?
А багато?
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляЗаела_пластинка
Вы тут впервые?
Ні. Автор ніколи мені не відповідає ні про вміст, ні про розміри порцій
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляРозвідка Маші
А багато?
А мало?
Викликаю на дебати• 1 час назад
у вас меню сніданків на моїй пам´яті не ровторювалося, це ви навмисне так підбираєте, щоб максимально різноманітне і не нудне було? я багато років маніакально одне й те саме їм, тільки трохи сезонні овочі і фрукти міняю відповідно до наявності, ось зараз спаржа на дачі вродила, то спаржу додала
МастерЮля• 57 минут назад
Ответ дляРозвідка Маші
Давайте зі мною.
Я і так дотримуюсь, худла добре, але чогось приріст і навіть не місячні
Заела_пластинка• 37 минут назад
Ответ дляВикликаю на дебати
Вы серьёзно? У неё всегда яйца, сыр, редиска/руккола/авокадо

Викликаю на дебати• 28 минут назад
Ответ дляЗаела_пластинка
цілком серйозно, все що ви перелічили - це все аранжування, а каші, м´ясо, випічка (шоколад ще буває) весь час різні
автор Розвідка Маші • 7 минут назад
Ответ дляПолуничка
Що Вас цікавить?
автор Розвідка Маші • 7 минут назад
Ответ дляПолуничка
А мало?
Нормально
автор Розвідка Маші • 6 минут назад
Ответ дляВикликаю на дебати
Та, насправді повториться багато продуктів - яйця, брі, авокадо доволі часто.