Вам комфортно ходить на высоких каблуках?
Результат:
вже голосів:
31 (38.27%)
Не ношу
22 (27.16%)
Раньше часто носила,теперь нет
11 (13.58%)
Очень редко одеваю
10 (12.35%)
Не очень, но ношу по случаю
7 (8.64%)
Да, удобно, нравится
Ответ дляJeraldina
Комфортно. Я люблю каблуки.
А сколкьо вам лет?
Ekaterina17• 18 августа 2024
Ответ дляsua
Выставьте свое фото, вам быстро напомнят
😅дякую, не хочу згадувати )))
Ekaterina17• 18 августа 2024
Ответ дляВеккy
Слава богу никого не вижу , кто б ходил на каблуках. Это прелесть просто
Може до окуліста?
Скільки вам вже повних є ?
Ответ дляGoku5927
Не ношу підбори і ніколи не носила. У мене високий зріст і плоскостопість, немає потреби, ну і шкідливо по всіх параметрах
У меня тоже плоскостопие и достаточно высокий рост. Но в период учебы в техникуме я, бывало, надевала обувь на каблуках (не сильно высоких)
Ответ дляКсения З.
Я на таке не здатна. Я ношу ортопедичні устілки більше 15 років. Без них п´ятки починають боліти хвилини через 3. У мене поздовжньо-поперечна