Анонимарик• 18 августа 2024
Нут. Як швидко зварити?
Замочувала, соду трошки сипала. Все рівно вариться ,зараза, не менше 2-х годин.
МадамОхмури• 18 августа 2024
Ви його блендерити будете?
Є різні сорти. Є такі що за годину розчаруються, а були такі що 4 години як об стінку горохом
Анонимарик
• 18 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ви його блендерити будете?
Ні, він буде доповненням до рису.
Фокус-Покус• 18 августа 2024
Я заливаю водою на ніч і потім варю хвилин 40, цього достатньо для того, щоб розварився. Але я солю в самому кінці. Прочитала, що якщо солити відразу, то буде довго варитись. Не знаю на скільки це правда.
Анонимарик
• 18 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус
Може мені попався такий сорт. Вже 1 год 10 хвилин як вариться після замочування, соди додала трошки і все рівно ще тверденький. Солю теж у кінці.