Наполеон Бонапарт• 18 августа 2024
Вагітна 2 міс, сил немає, лежу, не хочу, падаю, токсикоз
Постійно дивлюсь відео на суші, як крутять як їдядь- мені легше
Коли довго не їм запаморочення
Буває ходжу по магазинам якщо не поснідаю до 10:00 то погано, відчуваю що треба поїсти срочно
Але зараз вже краще.. я хочу вас запитати що то зі мною було
Памʼятаю лише суші мене спасали. Іншу їду не хотілось
Коли довго не їм запаморочення
Наполеон Бонапарт
• 18 августа 2024
Лежанка в ліжку
Включала відео як дегустують суші і як бальзам на душу
Чоловіку не могла сказати що хочу це.. бо лікар казав шо суші не можна
Свекруня• 18 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Лежанка в ліжку
Есть суши с запеченным лососем. Не благодарите.
Наполеон Бонапарт
• 18 августа 2024
Ответ дляСвекруня
Хотіла саме з соленим
Сама купляю квіти• 18 августа 2024
Тримайтеся, попереду ще важкий живіт і задишка
Мене рятувало їсти потрошку і тільки те, що хочеться, а не що треба, щоб цукор в крові сильно не падав.
Памʼятаю, купувала сидр, сильно розводила з холодною водою і пила, хотілося дуже.
А суші можна зробити вдома, чоловік крутитиме, а ви будете сидіти та дивитись
Допоможіть знайти• 18 августа 2024
Мне самые тяжелее были первые 4 месяца. Постоянно голова болела и тошнило. Потом легче стало
Сама купляю квіти• 18 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Хотіла саме з соленим
То засоліть вдома теж, купіть свіженький.
Самая СоветЧиваЯ• 18 августа 2024
В роддоме токсикозницам врачи говорили утром не вставая из-под подушки доставать сухарики и сразу есть и точить их в течение дня. Меня и маму от токсикоза выручала кислая вишня.
Губки-уточкой• 18 августа 2024
Я в цей період лежала на збереженні і спала-спала-спала і пісяла (вибачте) кожну годину і знову спала))) Така реакція організму мабуть. Зародження нового життя всередині організму то складний процес, організм виснажується.
ДлинноНожка• 18 августа 2024
Все пройде,я до 5 міс мала токсикоз,дома капали по пару дні,мала безкінечне блювання.А в 20 нед вийшла на роботу,пахала.як кінь до 38 нед.
Грабля• 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Прям не беременость, а страшная болезнь. Какие неженки
де ви такі беретесь? напевно в полі народила і далі пішла на жниву?
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляГрабля
Живем здесь. В столице. Беременность не болезнь. Лежать сутками
Грабля• 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
не у всіх все легко під час вагітності. це для вас велике відкриття?
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляГрабля
Лежать смотреть видосы с суши это нормально 🤣.
Нелегко, да. Надо пролечиттся было до беременности
Грабля• 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
а ви бачу не встигли?
Мая твая не панимать• 18 августа 2024
Ела суши в беременность. Тоже очень хотелось в первом триместре.
Конечно старалась из запеченной рыбы, или крабовые палочки, но соленая тоже проскакивала))
В Украине рыба не свежевыловленная, ее привезли уже крепко замороженную перед тем как тут засолить и в суши положить, думаю все опасное там умерло