Пацелуйнитуда• 18 августа 2024
Сколько раз в день вы едите?
Заметила что мне сейчас вообще кушать не хочется, 2 раза в день норм вообще
Пацелуйнитуда
• 18 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
і шо. Я їм 2 і ше в макдональдсі шодня
Сколько вам ?
Кастрюлька• 18 августа 2024
Стараюсь 3 раза, но у нас с Вами могут быть разные понятия и еде. Для меня бутерброд это еда.
Пацелуйнитуда
• 18 августа 2024
Ответ дляКастрюлька
Тоже самое)
Кому там слова не давали• 18 августа 2024
Від 3 до 5 р, якщо вдома, можу інколи наніч наїстись, бо сова))).
Якшо не вдома - 2-3 р
Альфасамка• 18 августа 2024
Ответ дляХвостПистолетом
3рази точно. З інтервалом десь 4-5годин. 9-10, 14-15, 19-21.
і вага 100кг
Грибной_Дождик• 18 августа 2024
три хороших приема с перекусом, но у меня и спорт присутствует, значит у вас такой метаболизм + жара
Грибной_Дождик• 18 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
і вага 100кг
я їм так, всього виходить на 1300 ккал. Є різниця, з´їсти кашу з білком або піццу)
Альфасамка• 18 августа 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
нема різниці, 1300 ккал можна тупо цукру 300 грам втоптати з водою.
БлинчикБезСметанки• 18 августа 2024
за бажанням кількість і обєм
але врізномувіці їлапорізному і вага була різна
тому все ще від вікузалежить
Грибной_Дождик• 18 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
я мала на увазі, 3 прийоми, це може бути адекватна їжа, або 3 прийоми смаженного і жирного, від цього і вага залежить
Пацелуйнитуда
• 18 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
2 рази в день, снідак просипаю.
Депресія?
Свисток ля-минор• 18 августа 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Депресія?
Чому, це мій графік, прокидаюсь в 12:00.