Курочка-чубаточка• 18 августа 2024

Загран паспорт для мужчин

Как думаете разрешиться ситуация с получением загран паспортов мужчинам заграницей?
В Варшаве была забастовка , но ничего не решила …

Или после окончания заграна всех домой ?
А я кумедна• 18 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Тоді класно.
Я думаю в інших країнах також теж саме
Khmelnichanka• 18 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Я думаю в інших країнах також теж саме
Ну, поки що настроі внші. Різні :). Побачимо.
А я кумедна• 18 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я мала на увазі не за громадянство ,.бо в нас інша ситуація ,.а за те що ге має значення загран і можна сидіти з просроченим бо інший є документ
Khmelnichanka• 18 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Я теж не про громадянство.
Из Кукуева я• 18 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Якщо війна закінчиться то всіх додому відправлять хто по українській схемі. А так просто будуть продовжувати, якщо війна продовжуватеметься
Тут мова йде про закордонні паспорти. От в чоловіків є паспорти, що вже закінчився термін його дії. Захист поки що є. Що робити в цьому випадку? Суть в цьому.
Губки-уточкой• 18 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Люди завжди можуть змінити статус, це особисте рішення кожного
3@йk@• 18 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
У війну нікого не відправлять
А я кумедна• 18 августа 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Так багато вже хто вже змінив хто планує залишитись .
Парасюха• 18 августа 2024
Честно-пофиг на ваши проблемы.Мы в Украине.
Не виправдовуюсь• 19 августа 2024
Насправді багато хто не розуміє проблеми до кінця. Думають, що маючи ВНЖ чи ПМЖ і не маючи дійсного паспорту вони захищені - а вони просто нелегали. І скоро почнеться все це масово нестись. Чекаємо. Бо вихід з ситуації - мати саме громадянство (паспорт) іншої країни. В нас така сама ситуація і ми займаємось тим, щоб в срок дії українського паспорта отримати громадянство.
Ласковая_львица• 19 августа 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Если паспорт ещё действителен 8-10 лет, то да реально.

А если 4-5 лет, то за это время получить гражданство нереально.

У нас тоже такая ситуация - будем смотреть по обстоятельствам...
автор Курочка-чубаточка • 19 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
У нас продовжать і багато хто сидить без паспортів. Навіть на громадянство у нас можна подати зі старим паспортом ,. У знайомої донька недавно подавала . бо треба як раз іншій документ що ти в країні знаходився легально. А паспорт український для галочки . Просрочений. Бо тобі інший дадуть коли громадянство отримуєшь. Тому думаю чи має сенс робити сину підлітку . А то приїду в цей дп документ і назад відправлять.
А в какой стране? Спасибо
Ответ дляНе виправдовуюсь
В какой стране пытаетесь? Спасибо
А я кумедна• 19 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А в какой стране? Спасибо
У нас brp карта . Англія.. я про другие страны не в курсе .. кто приехал с украинскими только внутренними паспортами то тоже без проблем.. вот ребенку нужно было в течении месяца сделать эту Id и мне тоже иначе я так поняла штраф. Ну бред какой-то просто,.кататься надо тратить деньги чтобы сделать когда война в стране ..это только у нас такое издевательство. Другие страны и то понимают .
А я кумедна• 19 августа 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Яким чином український паспорт по закінченню сроки дії стаєш нелегалом ? Яка це країна ? Бо в нас навіть громадянство отримаєш з просроченим. Бо ти вже громадянин іншої країни та проживав ,.працював тут не по українському паспорту ,.а по іншим документам..я бачу ви щось не розумієте
Не виправдовуюсь• 19 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Так які у вас (до речі, де це у вас?) проблеми, якщо ви маєте громадянство іншої країни?
’Бо ти вже громадянин іншої країни та проживав’ - У вас ж громадянство іншої країни, чого ви паритесь?
Не виправдовуюсь• 19 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В какой стране пытаетесь? Спасибо
Там де ми живемо, нам не світить громадянство, ПМЖ (так як зараз відбувається) є варіант отримати, але років через 10, паспорт ще буде 8 років, без паспорта не продовжиш. В чоловіка робота не в Європі, якщо нічого не вирішиться - там він зможе отримати громадянство (бо є зв´язки через роботу), але то крайній варіант, просто, щоб не стати нелегалом в Європі. Я слідкую за ситуацією в Польщі - чоловікам закривають рахунки без діючого паспорту, накривається легальна робота, а там і депорт на Батьківщину реальний. Ще розглядаємо варіант стати дуже заможними і ’купити’ громадянство.
Не виправдовуюсь• 19 августа 2024
Ще момент. Хлопці при оформленні паспорта з 16 років стають автоматом на облік закордоном також. Отже з 18 вони стають ухилянтами і наступні паспорти ( а також права) вже не світять їм.
Отже їм треба за 10 років також вирішувати свою долю, шукати можливості отримання громадянства іншої країни, ну і в Україну вони більше не повернуться,´´ це також треба розуміти.