пьЯНА• 18 августа 2024
Завтра виходжу на роботу, сувора керівниця. Як знайти підхід?
Перша робота у новому напрямку.
На роботу брала мене саме вона, але я вже зрозуміла, що жінка сувора і вимоглива , уважна до дрібниць. Боюсь її.
дама_из_декрета• 18 августа 2024
Главное чтоб не раненая на голову. Строгая, не строгая, она такое же звено в иерархии как и вы. Со своими должностными обязанностями и ответственностью. Совет один-соответствовать занимаемой должности. Я так пересидела 2 неадекватных идиотов
Love_Love_Love_• 18 августа 2024
Вам не треба шукати ні до кого підхід. Вивчіть правила, обов’язки, виконуйте їх. Будьте любязною, якщо хтось перебільшує то ставте на місце. Все
Нафаня Маня• 18 августа 2024
автор у меня тоже строгая, была... завтра буду вискарик с ней пить.
#Пойду_кгадалке• 18 августа 2024
Робіть все, як вона вимагає, запитуйте поради, уточнюйте все до дрібниць, будьте серйозною і люб´язною. Повірте, боятися не треба, вона така сама людина, у якої теж є своє особисте життя після роботи (свій дім і родина, або тварини домашні, можливо навіть готує чи прибирає в себе). Просто спілкуйтеся, як з людиною, але у якою ви підлегла. Якщо чимось буде незадоволена, вибачтеся та пообіцяйте, що наступного разу зробите все, як треба.