Указка• 18 августа 2024
Bud-SK. Поступление в Словакию
Ищу отзывы об этом агентстве. Помогают в поступлении в Вузы.
Павлик Равлик• 25 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Можу відправити в приват, бо група закрита.
А можна і мені? Дякую
Завжди мало• 28 августа 2024
Ответ дляnamor
Напишите пожалуйста и мне в приватные сообщения.Благодарю
Отправила.
Павлик Равлик• 31 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
Я в прошлом году платила 1200 евро. Ребёнок поступил.
И в этом году мои помогаторы берут столько же. Но рекламировать не буду.
Девочки, в Словацкие ВУЗы можно поступить самим и не переплачивать сумасшедшие суммы.
В телеге есть группа родителей, чьи дети в этом году уже поступили своими силами.
а можна в особисте назву і контакти компанії. яка вам допомогла зі вступом в Словацький Університет? Дякую
Людмила -9ab7• 03 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
Добрий вечір! Надішліть, будь ласка, посилання на групу в телеграмі
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
И мне напишите, пожалуйста. Благодарю!
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
Можете и мне контакты отправить? Спасибо
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
Добрый день. Можно и мне ссылку на Телеграмм пожалуйста
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
Доброе утро! Напишите, пожалуйста, ссылку на группу в ТГ. Благодарю!
Гвантанамейра• 23 сентября 2024
Доброго ранку, дівчата, буду дуже вдячна, якщо хтось поділиться і зі мною посиланням в особисті.
Дякую наперед.
Указка
• 24 сентября 2024
Ответ дляYlianNnka
Доброго ранку, буду дуже вдячна, також за посилання в особисті. І підкажіть хто вже поступив в цьому році, з якою компанією? Дякую заздалегіть..
Точно не рекомендую компанію Study&Travel. Знайомі вступали з ними в цьому році. Дуже незадоволені. Ні гуртожитку не отримали, ні документи вчасно не нострифікували дитині
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
Добрый день, можете пожалуйста в личку сбросить контакты фирмы. А то уже голова кругом идет, не знаю что делать и с кем договор заключать.
Сиренькая• 28 октября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ого...
В можна посилання на групу чи як її знайти. Дякую
Завжди мало• 28 октября 2024
Ответ дляСиренькая
Щось не можу додати посилання на групу.
Знайдіть в ТГ її засновницю Світлану, вона додасть до групи.
Акукарача• 08 ноября 2024
Дівчати, скільки коштує в рік навчання.Без гуртожитку, харчування.Саме навчання, хоч приблизно, щоб знати скільки в середньому.
Завжди мало• 08 ноября 2024
Ответ дляАкукарача
В Словаччині, навчання на словацькій мові безкоштовно.