Спілий баклажан• 19 августа 2024
Вітаміни для волосся
Підскажіть бюджетні вітаміни для волосся. Проти випадіння. Або для активного росту. Бо просто сипляться з мене 🥲
Пила рік назад від Солгар, але там такі капсули великі, що не дуже зручно, але ефекту значного не помітила.
Що вам допомагає?
Знаю - знаю• 19 августа 2024
Спробуйте біотин. Українського виробника 60 таблеток (1 на добу). Голд - фарм - виробник. Ціна хороша.
Спілий баклажан
• 19 августа 2024
Ответ дляNataliya_13
Дякую 🫶🏻
Lilian-nochka• 19 августа 2024
Дарсонваль и ампулки или виши или плацент формула.никотиновую кислоту в ампулках еще можно.+шампунь без масел ,легкий,не увлажняющий
Наездница• 19 августа 2024
Ответ дляЩось не спиться
пантогар
А где вы его покупаете? Чтоб точно не подделка была?
Хочу наколоти губи• 19 августа 2024
Бюджетніше вияснити, чого саме у вас вони випадають
Якщо анемія або гіпотиреоз, вітамінки вам нічим не допоможуть, незалежно від їх вартості
Прокачую сідниці• 19 августа 2024
Ответ дляНаездница
В Египте))