useruseruser• 19 августа 2024

Чому після чаю з сеною я легко ходила в туалет по-великому, а зараз не ходжу

після нього?
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Вам рази три дали відповідь.
Але ви чомусь не хочете її бачити.
Хочу і бачу.Ви задоволені?

ПолБатона• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А що,тільки одна моя тема така?Ви краще не саме тільки мої теми гортайте,а всі,що є на форумі.Наприклад тут більшість тем про те,що люди до сих пір зустрічаються і підтримують інтимні стосунки з колишніми.Це по-вашому ноомальні і адекватні теми???Чи ви тільки на моїх темах зациклилися і все,ьільще інших тем ви не хочете бачити,а тільки мої теми ви хочете бачити?Я не розумію вас,поясніть мені,що не так.
Я розумію, що Вас найняли заради якогось наповнення форуму.
Але Ви так бездарно це робите, що просто...
Ваші роботодавці повинні знати, що засилля подібних ’працівників’ та їхніх тем просто відштовхне читачів. Ось зараз поставлю Вас в блок і все. Гадаю, так зробить багато хто.
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Добре,мене заблокують.Ваше життя від цього зміниться?
ПолБатона• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А повинно змінитися?))
Якщо цей форум - Ваше життя, то я Вам співчуваю, дуже...
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляПолБатона
У вас все добре в житті?Чи просто не з тієї ноги прокинулися?))))Посміхніться,життя чудове
Безсовісна кума• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Але не у вас .
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Але не у вас .
Чим ви вілрізняєтеся від орка? Така ж злюща

Забрала і не сказала• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А Вы? Отравление каловыми массами началось?
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я так понимаю на этом форуме уже ничего спросить ни у кого нельзя
Безсовісна кума• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Некоректне порівняння.
Бачу, вам в вашій доброті хочеться вщипнути мене посильніше?)
Сонячний день• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А чому раніше я після неї ходила в туалет по-великому,а зараз ні?????
організм звик, тепер треба більше доза :)

до магнію не звикає. купіть магній-калій від допель-герца, там оксид магнію, і приймайте одну таблетку прямо перед сном, запивайте стаканом води.

будете вранці бігти в туалет через 5 хв після того як прокинулись
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляСонячний день

Дякую за підказку,візьму на замітку
Оч@ров@Шк@• 19 августа 2024
Вы хотя бы спрашивайте перед тем как пить. После сенны не берет ни одно слабительное! Сенна вызывает онко, как и любая другая слабительная трава.
автор useruseruser • 19 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
То есть если я её крайне редко пью,всеравно мне светит онко? (
Оч@ров@Шк@• 19 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Есть множество других средств. Для нашего кишечника важно не привыкать. У нас была знакомая, сидевшая на жевательных конфетах с сенной, я не помню названия, квадратики такие. Рано ушла. Старайтесь травы исключить вообще. Если с жкт порядок-откуда запор? Происхождение?
автор useruseruser • 20 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я просто элементарно хотела почистить шлаки и токсины,у меня нет пробдемы с жкт.
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Мда... Вы поступили, я Вам скажу мягко, неразумно...
автор useruseruser • 20 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Почему? Паручашек в день - что же ттут неразумного
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Сколько Вам лет, что Вы не знаете, как чистить правильно организм? Говорю Вам-Вы испортили себе кишечник. Забудьте слова сенна, крушина, жостер навсегда. Нет проблем с жкт-не надо там ничего чистить, никаких там шлаков нет. Сами подумайте: внутренняя поверхность кишки-слизистая, она скользкая, Вы нормально ходите в туалет-ну какой там ’шлак’ может задержаться?

автор useruseruser • 20 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
О Боги...Да я просто купила чай и пару дней его попила и всё.Что за два дня с моим кишечником может случится????
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Тогда Ваша тема просто неконкретна. Хотите чиститься-раз в месяц используйте изиклин или фортранс по инструкции-прочиститесь набело. Просто Вы написали, что от сенны уже нет слабительного эффекта-ну, этого от 2х дней не бывает.
автор useruseruser • 20 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Спасибо вам :-) Хорошего вечера.
автор useruseruser • 20 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Сначала был.А потом пропал