Смурфетта• 19 августа 2024

Дінопарк на Гідропарку, Київ. Є фото рибалки?

хто був там нещодавно, поділіться враженнями.
Не за Будка• 19 августа 2024
Я думала что здесь тем о рыбалке не встречу))) Говорят, что здесь в чате мужики есть, а что за мужики непонятно ведь рыбацких тем и тем про охоту невиданно не слыхано.

автор Смурфетта • 19 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
Ні, то для дітей ’рибалка’
Ноу коммент• 19 августа 2024
Я була з дітьми на тому тижні. От є фото всього, але не рибалки))) ну рибалка як рибалка, магнітні рибки і не тільки і дві вудочки
Не за Будка• 19 августа 2024
Ответ дляСмурфетта
Ні, то для дітей ’рибалка’
А... Надо было догадаться что вы имели ввиду детский аттракцион ’Рыбалка’..
автор Смурфетта • 19 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Маленький, звичайний басейн, так? А-то мені написали ніби там щось особливе. Дякую. Читала що вудочок там мало.
автор Смурфетта • 19 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
Ви були у Києві, у Гідропарку, у Дінопарку?
Не за Будка• 19 августа 2024
Ответ дляСмурфетта
На Гідропарку так, а в Дінапорку ні. Там рибаків теж повно завжди і відпочиваючих.