сЛАдКОежКА• 19 августа 2024

Є хто в Києві здавав аналізи в Ескулаб за програмою НСЗУ?

Оператор повідомила, що Київ від них окремо, тому звертайтеся індивідуально у відділення.
Може хтось здавав аналізи та може підказати, чи діє ця програма взагалі в Києві та яка взагалі процедура запису?
Завчасно дякую
Мрію про пончик• 19 августа 2024
Зачем вам тот ескулаб. Идите в csd. Они принимают по всем адресам.
автор сЛАдКОежКА • 19 августа 2024
Ответ дляМрію про пончик
Більшості аналізів немає по програмі. з 9 аналізів є тільки 3, в Ескулабі є 8 з 9.
Якщо немає в Києві тієї програми то буду шукати щось інше, Сінево наприклад.
Фуліганка• 19 августа 2024
Я недавно хотела там сдать, но они сказали, что уже не работают по этой программе
автор сЛАдКОежКА • 19 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Дякую.
Зрозуміла
Свята• 19 августа 2024
Синево не вариант. Они делают только 3 анализа в месяц