Зробили операцію в Інституті Серця,почалися приступи,судоми. Інститут знову брати не хоче на дообстеження. Ситуація критична. Лікарю заплатимо. Будь ласочка
осень харашо• 19 августа 2024
Як не хоче, якщо людина в такому стані?
Є можливість привезти людину?
Тролю як можу• 19 августа 2024
як-так не хоче? шо кажуть? і яку операцію зробили?
я запитую через те, що моїй близькій людині також потрібно робити операцію в Амосова.
Невидимка Майя• 19 августа 2024
Скільки зверталися в ін-т серця, ніколи не відмовляли. Може швидку , якщо судоми?
Тролю як можу• 19 августа 2024
Ответ дляKira307i
Кільце на серці і кардиостимулятор. Зараз в лікарні БЦ на Сімашко. Направлення дали,але потрібно щоб лікар підтвердив що його візьмуть. Швидка так не хоче везти
Дякую. Скільки то коштувало не підкажете?
Здоров´я вашому близькому.