Оновлена версія• 19 августа 2024
Криптогаманці
Це тільки я таке відстале і не шарю в криптовалюті. І навіщо той гаманець? Що воно взагалі дає?
Результат:
вже голосів:
12 (50%)
Я шарю, в мене є
12 (50%)
Що це таке?
Оновлена версія
• 19 августа 2024
Ответ дляФуліганка
У меня есть, деньги удобно менять. И какое-то время зп в юсдт получала
Що таке юсдт?
Я погнала• 19 августа 2024
У Вінниці у ТЦ на Вишенці де Кфс бачила величезне табло з написом криптобанкомат. Не наближалась, бо страшно гроші по#ерити((
ИМХОля• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Как вы можете похерить то, чего у вас нет? Крипту имею ввиду, криптоматы для тех, у кого она есть, и есть кошельки и тд.
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляИМХОля
Я розумію, той криптомат не тільки для руху коштів, але й миттєвої реєстрації криптогаманця. Я була здивована кількістю молодиків, які сували грощі в цю, вибачте, інсталляцію. Потім з новин дізналася, що таким чином можна дати хабара, без персоніфікації платежа. Банківська картка в таких випадках, рівно що з паспортом. Знову ж таки, комісія за внесення коштів на к.г. мабуть біля 10 відсотків.