Оновлена версія• 19 августа 2024

Криптогаманці

Це тільки я таке відстале і не шарю в криптовалюті. І навіщо той гаманець? Що воно взагалі дає?
Результат:
вже голосів: 24
12 (50%) Я шарю, в мене є
12 (50%) Що це таке?
Фуліганка• 19 августа 2024
У меня есть, деньги удобно менять. И какое-то время зп в юсдт получала
автор Оновлена версія • 19 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Що таке юсдт?
Фуліганка• 19 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
Що таке юсдт?
Криптодоллар
Я погнала• 19 августа 2024
У Вінниці у ТЦ на Вишенці де Кфс бачила величезне табло з написом криптобанкомат. Не наближалась, бо страшно гроші по#ерити((
ИМХОля• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Как вы можете похерить то, чего у вас нет? Крипту имею ввиду, криптоматы для тех, у кого она есть, и есть кошельки и тд.
Перша на селі• 19 августа 2024
Знаю що воно таке, але ще не маю)
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляИМХОля
Я розумію, той криптомат не тільки для руху коштів, але й миттєвої реєстрації криптогаманця. Я була здивована кількістю молодиків, які сували грощі в цю, вибачте, інсталляцію. Потім з новин дізналася, що таким чином можна дати хабара, без персоніфікації платежа. Банківська картка в таких випадках, рівно що з паспортом. Знову ж таки, комісія за внесення коштів на к.г. мабуть біля 10 відсотків.