Душа компанії• вчера в 21:30
Як вам ситуацiя з собакою та робітниками Нової Пошти?
Червона ікорка• вчера в 22:11
Ответ дляГидроусилитель руля
Я вже два рази спитала, ніхто не відповідає.
Прибираю щодня• вчера в 22:11
Ответ дляГидроусилитель руля
Та не всі ж днями читають інет, що сталося?
хз
мне по барабану
Зараз на дієті• вчера в 22:14
Нормально, я люблю тварин проте не люблю зоошизіків з їх хвостиками і кото/собакодітьми. Якби ця тварина вкусила відвідувача, то відповідальність несли б робітники. Тим більше вона їм заважала. А НП я так розумію, проміняла працівників на пса
Света С Приветом• вчера в 22:12
Ответ дляЯ вся ваша
Так та женщина не дала воды тоже
Та вообще ничего не сделала, ей не положено тяжелее телефона в руке держать)
Я вся ваша• вчера в 22:12
Ответ дляСама вумна тутички
І вам пишу - її спитайте. Чому мене про неї питаєте? Я не вона)
Вы же начали говорить что лучше, почему советы не той женщине?
Я вся ваша• вчера в 22:12
Ответ дляМолода і нерозважлива
Бо в них там є кран з водою
У женщины в жару могла бы быть бутылка
Патика-мотика• вчера в 22:13
Ответ дляРепетиторша
Удалено администрацией...
Если насильник мужчина, всех мужчин уничтожить? И ваших родных ?
Ромашкинная• вчера в 22:13
Ответ дляРепетиторша
Є люди, у яких алергія. Їхні права не порушуються, чи собачникам наср@ти на всіх?
собака была на заднем выходе грузового отделения, там люди не проходят, что вы сочиняете?
Света С Приветом• вчера в 22:13
Ответ дляРомашкинная
пля, собака просто пряталася от жары. вы видели видео прежде чем писать? собака породистая очень, спокойная, была нереальная жара для человека, а то собака без воды
Значит вопросов к хозяину собаки нет?
Сама вумна тутички• вчера в 22:13
Ответ дляЯ вся ваша
Тому що випихала собаку не вона.
Света С Приветом• вчера в 22:13
Ответ дляЗараз на дієті
И это в Слов´янске)
Аноним_1857• вчера в 22:14
Ответ дляСама вумна тутички
Ви ж тут за песиків переживаєте .
Молода і нерозважлива• вчера в 22:14
Ответ дляЯ вся ваша
У женщины в жару могла бы быть бутылка
Давайте вже всі ваші гіпотези 😂
Света С Приветом• вчера в 22:14
Ответ дляРомашкинная
Да, там выгрузка. Надо было забить хер и придавить собаку, зато в тени)
Спасу мир• вчера в 22:14
у мене алергія, і зазвичай я проти собак у продуктових магазинах і т.д., але вчора сама вперше за життя отримала тепловий удар, це ще та фігня, тому ці пекельні пару днів, якщо собака не агресивна і не сцить у буквальному сенсі на посилки, а тихенько лежить під кондішеном біля входу і нікому не заважає, то я потерплю, бо на вулиці пекло, а коли похолодає все повернеться на місця.
Сама вумна тутички• вчера в 22:14
Ответ дляАноним_1857
Ви ж тут за песиків переживаєте .
Так, переживаю. Тому що в спеку тваринам найгірше. Вони не можуть про себе подбати, особливо, якщо калюж з водою немає.
Love_Love_Love_• вчера в 22:15
Ответ дляСвета С Приветом
У вас тоже...любовь к собаком, только в строках на советчице)
Удалено администрацией...
...аяприкольная• вчера в 22:15
Ответ дляЧупа-чупс
Скандал у Слов´янську: працівники ’Нової пошти’ шваброю виштовхали собаку на 37-градусну спеку
Ой, я не знала,що НП тепер притулок для собак. Скажу, продукти не пересилати більше, а то вона любить смаколик онуку покласти в посилку. А те кончене з телефоном тій собаці хоч води налило?
Крайня невістка• вчера в 22:15
Ответ дляЗараз на дієті
И правильно сделали
Говорю відверто• вчера в 22:15
Собаці не місце на рампі, там небезпечно. Там ящики/рокли, машини маневрують, люди бігають. Вона там без лап швидко залишиться. Я якось бачила як на виробництві кішку тупо намотало на вали в машині. Тож краще не треба.
Ромашкинная• вчера в 22:16
Ответ дляСвета С Приветом
Значит вопросов к хозяину собаки нет?
колтуны были, явно она потеряшка и бездомная сейчас, надеюсь найдется новый хозяин
Я вся ваша• вчера в 22:16
Ответ дляСама вумна тутички
Тому що випихала собаку не вона.
И? Она оставила собаку на жаре в +37 не дала ей воды, не укрыла ее в тени
Крайня невістка• вчера в 22:16
Ответ дляСпасу мир
Аллергию лечить надо
Я вся ваша• вчера в 22:16
Ответ дляМолода і нерозважлива
Давайте вже всі ваші гіпотези 😂
Вы же свои даёте
Света С Приветом• вчера в 22:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Завтра возьмите бутыль воды с собой и напоите всех собак
Ибо любовь и забота - это не строчить по клавиатуре)
А мы ждем отчет
На границе• вчера в 22:17
Ответ дляСпасу мир
уверена, тех работников дрючат за малейший прокол. у нас же нет в стране профсоюзов, которые защищали бы работников. отношение как к скоту. что и продемонстрировали в НП, поставив собаку выше людей
Аноним_1857• вчера в 22:17
Ответ дляСама вумна тутички
Віками собаки виживали в спеку і нічого їм не було.
У селах тварини на полях пасуться і нічого з ними не стається. А тут трагедію розіграли на рівному місці і людей без роботи залишили .
Света С Приветом• вчера в 22:18
Ответ дляРомашкинная
Та пусть старого ищут уже...с него же всё началось
Спасу мир• вчера в 22:18
Ответ дляКрайня невістка
Аллергию лечить надо
питання не у алергії, навіть без алергії моя позиція така, якщо тварина адекватна і на вулиці - 20 або +40 і власник компанії не проти, то і я не проти, але коли погода норм, то місце тварин на вулиці
Патика-мотика• вчера в 22:18
Ответ дляАноним_1857
И люди также. Так что если человек потерял сознание от жары, значит естественный отбор