Помеха справа• 19 августа 2024

Надійний антипреспірант, який?

Раніше користувалась rexona, більш менш норм, але не повністю допомагав. Nivea і т.п. зовсім не допомагає.
автор Помеха справа • 19 августа 2024
Користуюсь спреями.

БезникаЯ• 19 августа 2024
Мені подобається ефект якщо поєдную спочатку наношу будь-який натуральний, веганський чи сольовий і поверх нього стандартний Фа або рексону
Я Вас не боюся• 19 августа 2024
Eucerin
автор Помеха справа • 19 августа 2024
Ответ дляБезникаЯ
Дякую!
Яжбоматуся• 19 августа 2024
Попробуйте мужской спрей рексона чёрный флакон. Я на него давно перешла, случайно попробовала , потому что мой закончился и он не сравнится ни с одним женским. Весь день при жаре 30 подмышки сухие.
Zaramila• 19 августа 2024
Мені подобається Адідас.
Ціле літо з ним. Абсолютної сухості немає, але запах відсутній)
Тримбулька• 19 августа 2024
Користуюсь вже три роки гарнієр роликові, поки найкраще співвідношення ціна/якість.

БезникаЯ• 19 августа 2024
Мені жоден антиперспірант не допомагає, якщо нервуюся. Напевно якісь речовини виділяються, навіть в санвузлі прямо над умивальником помиюся, але від стресу через 5 хвилин хоч вішайся, на весь офіс чути (((
Брюльтик• 19 августа 2024
Ось цей. При чому помітила, що чим тоньше розпилити на шкіру, тим краще держе. Рексона і близько не має такого ефекту. Спробуйте, можливо Вам теж підійде. Купувала на маудау. В них є ще на 72 і 96 годин, ті ще не пробувала, але хочу)
Брюльтик• 19 августа 2024
Ответ дляБезникаЯ
Купіть міцелярку гарньєр і протирайте пару раз змінюючи спонжик. Дуже гарно знищує запах. Потімможна просто вологим рушником протерти. Уявляю який це напряг для Вас(.
Lilian-nochka• 19 августа 2024
Этиаксил или ботокс
автор Помеха справа • 19 августа 2024
Дякую!
ПультОт_БМВ• 19 августа 2024
Раньше пользовалась dry dry, очень нравился, но пропал с продажи. И перешла на этот, тоже очень облегчает жизнь. Длительного действия- где-то раз в 3-5 дней использую на ночь, а любой другой каждый день для запаха👍🏻
НичеНипанимаю• 19 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Користуюсь спреями.
Perspilex