3@йk@• 19 августа 2024
Хіба справедливо, що 3-тя група дружини для отримання відстрочки
тепер лише за конкретними хворобами. Типу - видалення парного органу. Тобто якщо вся щитовидка видалена і все життя на гормонах, то нічого. Або жіночі органи. А якщо яєчник, то все - чоловік дома. От як, за яким принципом ці хвороби перераховувались!
Закуйовджена життям• 19 августа 2024
Думала, що відстрочка тільки з 1-2 групою у другої половинки.
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні, з третьою теж. Але тепер лише при певних хворобах
Мальчижка• 19 августа 2024
Не справедливо
Женщина в декрете так же нуждается в муже как и женщина с 3й группой инвалидности.
Царевна_несушка• 19 августа 2024
Несправедливо. Нужно убрать все отсрочки, тогда будет справедливо.
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну або так. Але ж все одно справедливості не буде. Хто багатший - буде купувати, виїжджати
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Не справедливо
Абсолютно згодна. Може й більше потребує чоловіка в такому положенні.
Фея_3уровень• 19 августа 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви додайте, що в першу чергу з депутатів і їх отприсків, при умові їх в першу чергу на 0
Чудовий каламбур• 19 августа 2024
Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.
Захист Батьківщини та оборона Батьківщини - це поняття, що мають близьке, але не ідентичне значення.
Захист Батьківщини:
- Це ширше поняття, яке включає в себе всі заходи, спрямовані на збереження суверенітету, територіальної цілісності, економічної та політичної незалежності держави.
- Захист охоплює не лише військову, але й політичну, економічну, дипломатичну, інформаційну і навіть культурну сфери.
- Наприклад, захист Батьківщини може включати кібербезпеку, боротьбу з тероризмом, укладення міжнародних договорів та розвиток дипломатичних відносин.
Оборона Батьківщини:
- Це більш вузьке поняття, яке в основному стосується військових заходів, спрямованих на захист держави від зовнішніх агресій та військових нападів.
- Включає підготовку та використання збройних сил, мобілізацію, розвідку, стратегічне планування бойових дій та інші військові аспекти.
- Оборона зосереджена на фізичному захисті території та населення від військової загрози.
Різниця між захистом і обороною Батьківщини:
- Обсяг: Захист є більш широким поняттям, яке включає в себе оборону, але також охоплює інші аспекти національної безпеки.
- Сфери діяльності: Захист охоплює політичні, економічні, дипломатичні та інші заходи, тоді як оборона фокусується переважно на військових аспектах.
- Стратегічний підхід: Захист може включати як превентивні заходи, так і реактивні, в той час як оборона частіше асоціюється з безпосередньою військовою відповіддю на загрозу.
Обидва поняття є ключовими для забезпечення безпеки держави, але вони акцентують увагу на різних аспектах цієї безпеки.
Я взагалі вважаю, що воювати повинні морди в погонах або виключно найманці. Ненавиджу маніпуляцію про воювати мають всі, бо захист країни - це не те саме що оборона !
Захист Батьківщини:
Оборона Батьківщини:
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Захист Батьківщини:
Оборона Батьківщини:
Захист Батьківщини:
Оборона Батьківщини:
Так отож. А коли оце ще таку фігню починають придумовувати, типу - ти без яєчника, молодець, на тобі чоловіка поряд. А ти без щитовидки, гаруй сама, це не привід. От як, хто цей дебілізм придумовував сидів. Чи просто депутати перераховували хвороби своїх жінок, чи за яким принципом вимірювались ці хвороби
Чарівна патика• 19 августа 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Справедливо буде тільки якщо воюватимуть ща бажанням. Все інше корупція поглине.
Кринжова баба• 19 августа 2024
Справедливо, якщо всі підуть воювати, і сантехніки, айтішники, депутати, сини депутатів, потапи з лисими і багатодітні, або за бажанням.
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляКринжова баба
Ну, ’заради справедливості’, від такої справедливості країна просто загнеться фінансово, бо нікому стане платити основну масу податків, нікому працювати на важких роботах, не стане сантехніків і т.д.
Я така бойова• 19 августа 2024
Ответ для3@йk@
А без яєчника дають групу?
Любви вам!• 19 августа 2024
Ответ дляЯ така бойова
А без яєчника дають групу?
Женщины без яичника сейчас прильнули к экрану
Кринжова баба• 19 августа 2024
Ответ для3@йk@
Я ж написала, або за бажанням.
Единорог помог• 19 августа 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Вже в чергу стають в хірургії
Единорог помог• 19 августа 2024
Ответ для3@йk@
Да
Дають, якщо порушена функція і не піддається корекції. А видалення яєчника коригується гормонально.
Можуть дати при онко. Так само і при видаленні щитовидки по онко діагнозу дають.
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Не розповсюджуйте неправдиву інформацію. Ніколи не зрозумію, навіщо люди, які не в темі - з таким розумним виглядом щось тут написують.
Я таких, як ви, була начиталась і довго сумнівалась, чи йти по групу. З такими сумнівами пішла до лікаря - кажу, мабуть не дадуть, може й не варто пробувати. Він з мене посміявся, каже - де ви таке чули, видалений орган - це група. Дали зразу і без проблем.
В мене була видалена щз, не онко.
Единорог помог• 19 августа 2024
Ответ для3@йk@
В мене була видалена щз, не онко.
Коли це було? Моя родичка ось два тижні тому отримала відмову. Теж видалили щз, не онко. Сказали: приймайте згт
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Півроку тому. Значить такі професіонали в комісії сиділи, чогось чекали може від неї. По закону - це так.
3@йk@
• 19 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
До речі, можна спробувати з іншою комісією, знаю випадки, коли спрацьовувало
Единорог помог• 19 августа 2024
Ответ для3@йk@
Не знаю, які професіонали. Київ. Зараз з цим дуже складно. Пенсіонери отримують простіше. А до 60 років дуже багатьох зрізають. В мене 2 група вже 7 років. З моїм діагнозом зараз важко отримати, максимум 3 дають на рік чи два. Все міняється.
Единорог помог• 19 августа 2024
Ответ для3@йk@
Вони оскаржують. Але не факт, чи допоможе. Я зараз сиджу в групі по своїй хворобі - ситуація з групами сумна. Особливо в чоловіків.
Відморожена• 20 августа 2024
Ответ дляЯ така бойова
А без яєчника дають групу?
Не дают, автор фантазирует
Відморожена• 20 августа 2024
Ответ для3@йk@
В мене була видалена щз, не онко.
До чого тут ваша щитовидка до яєчника?